reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie maluszkow

reklama
Dziewczyny jakie kaszki podajecie swoim maluchom? Ja na razie wprowadziłam wczoraj marchewke i mała nawet jakos jadła, nie wykrzywiala się, tylko byla zdziwiona o co chodzi.
Za niedługo chce jej podac kaszke to moze bedzie lepeij pzresypac nocji, bo cos jej sie odmienilo i dwa razy budzi sie na cyca, no wlasnie karmie caly czas piersia i zastanwiam sie jak to bedzie z tymi kaszkami bo one sa na mleku modyfikowanym i czy bedzie jakas reakacja na to? Zielona jestem w tym temacie...

Dzieki za odpoweidzi

mój Tomuś dostał do "oblizania" wczoraj łyżeczkę po kaszce Bobovita z bananami, moja córcia ja uwielbia i je do tej pory w ramach podwieczorka lub 2 śniadania a tym razem i Tomuś się załapał, najpierw była mina co ty mamo mi dajesz a później juz sam buźkę otwierał i tak fajnie mlaskał o jeszcze
poczekamy jeszcze tydzień lub dwa i zaczniemy podawać
 
Dziewczyny jak wprowadzacie gluten? Czy jak już zaczęłyście to dajecie codziennie kaszkę manna do zupki?
A te które stosują słoiczki, w niektórych jest gluten w niektórych nie, czy w tych co nie ma to same gotujecie kaszkę na wodzie i dodajecie do słoiczka?
 
Dziewczyny jak wprowadzacie gluten? Czy jak już zaczęłyście to dajecie codziennie kaszkę manna do zupki?
A te które stosują słoiczki, w niektórych jest gluten w niektórych nie, czy w tych co nie ma to same gotujecie kaszkę na wodzie i dodajecie do słoiczka?
ja zaczelam tak: robilam osobno kaszke manna i dwie lyzeczki dodawalam do obiadku ktory akurat Lili jadla. I tak robimy co 2 dni
Podobno taka ekspozycja na gluten ma trwac 2 miesiace..
Sloiczkow zawierajacych gluten jeszcze nie podawalam bo nie wiem ile tam go jest dokladnie
 
ja dodałam kaszę do brokuł jak gotowałam a później w słoiki i podawałam co drugi dzień (na przemian z marchewką lub zupką jarzynową gdzie glutenu nie było:)
 
reklama
Do góry