reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
u mnie w szpitalu tez byly buraczki i barszcz byl tez:)jedyne co mi tam smakowalo:)pytalam sie jakie warzywa moge jesc bezpiecznie to powiedzialy mi ze wlasnie gotowana marchew i buraczki.
Kaka a moze to cos innego bylo albo zbieg okolicznosci?bo ja tak myslalam ze bo kubusiach z bananem maly wyje w nocy ale pozniej sprobowalam jeszcze i noc byla ok.pozniej ie okazalo ze to byla Activia wisniowa....glupia jestem strasznie bo mowily zeby pestkowych owocow nie jesc...a tym bardziej jeszcze jogutr po ktorym dorosli reaguja dosc mocno ....uczymy sie na bledach....ale Danio wanilowe moge jesc bo przeszlo probe wczoraj:)
 
a moze to jajka?bo one tez wzdymaja przeciez....bo ziemniaki to wiadomo ze raczej nie ale jaja sa na liscie podejrzanych produktow w czasie karienia piersia, zreszta obok mleka zaraz.
 
Możliwe że tak było.
U mnie po jajkach spokój.

Jogurty jadam ale naturalne - chociaż ostatnio kupiłam sobie takie pitne z truskawkami i bananem.
Przeszło, ale wiadomo trzeba uważać.
 
reklama
Do góry