reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Mój niuniuś wcina herbatkę rumiankową i to w dużych ilościach. Szczególnie po karmieniu bo zawsze w tedy ma czkawkę. Czy wasze maleństwa też tak często mają czkawkę? Zastanawiam się czy to ma jakiś związek np z moją dietą. Choć po sztucznym jedzeniu też ma.

Marma mój synuś też bardzo często ma czkawki i to nie ma nic wspólnego z dietą, staram się mu dać cyca, a jak nie chce to zwykła woda przegotowana, albo samo przechodzi, choć czasem to i po pół godzinie :szok:.

Pati a czy Kamilek podczas pręzenia się płacze? Wyczytałam wypowiedź eksperta, że jeśli się pręży i stęka to tylko bączki puszcza i to jest dobre, bo jakby nie puszczał to wtedy akcja kolki. :no:
 
reklama
czarna ja oprócz Vita D będę podawała Vita K od ukończenia 3 tygodnia, tak mi zaleciła pediatra, ale wiem że są rozbieżne zalecenia, co lekarz to inaczej
 
ja Vita K mam podawac od dzisiaj.zobaczymy jak zareaguje:)
sluchajcie mam problem(jak wiele) z pogryzionymi brodawkami:(krew sie leje doslownie.dzisiaj mama kupila mi kapturki aventa.oe mi sie jakies wielkie wydaja...ktoras ma?za chwile pewnie bede probowac po kapieli karmic wiec sie okaze.po kazdym karmieiu smaruje sie Maltanem ale i tak popekaly i bola niemilosiernie:(
 
blond ja mamten mały rozmiar
wanilia preży sie i stęka nie placzed, ale pręzy się aż nie walnie bąka lub kupki nie zrobi
 
Aska mialam ten sam problem.Polozn radzila mi aby po karmieniu posmarowac wlasnym pokarmem i czekac z wyjeta piersia az wyschnie, potem posmarowac mascia ja mialam bepanthen(rewelacja).Co do kapturkow mialam kiedys z tamtymi dziecmi i byly ok chociaz nadal bolalo :(((
 
udalo sie!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)maly wykapany , teraz jest przy piersi w katurku i nie boli nawet:tak:troche sa duze ale jakos sobie dal rade:tak:jdalam mu wit k i sie oblizal jeszcze:-D
 
Załuję ze nie mam wanny to za jakiś czas mogłabym sie z nia pomoczyć:tak: Moja tez sie czasem złosci po kąpieli.
 
reklama
Mnie w szpitalu nie mowili o zadnych witaminach :-( i wczoraj polozna tez nie a ja glupia zapomnialam sie zapytac Polozna ma przyjsc za tydzien jak mala bedzie miala 2 tygodnie i nie wiem czy to nie bedzie za pozno na podanie jakiejs witaminy Moze ja zadzwonie do niej i zapytam a jak bedzie potrzebna recepta to M skoczy ??????????

Dziewczyny jakie herbatki podajecie swoim maluszkom na brzuszek bo u malej nie ma narazie takie problemu ale zastanawiam sie nad tymi herbatkami bo jak ja kiedys w nocy zlapie a ja nie bede miala nic to co ja zrobie???????C o jest jeszcze dobre na takie brzuszkowe i wzdeciowe klopoty dla maluszka ??????????I czy taka herbatke tygodniowe dziecko moze pic ??????????NAPISZCIE MI BO NIE MAM POJECIA ???????????
 
Do góry