reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Kasiu u nas Pampersy się sprawdziły i nie zostały przesikane.
Napęczniały bardzo, ale nie wyleciało nic.

Parę razy zdarzyło się, że niedokładnie wywinęłam falbanki i zasikał się troszkę - ale to moja wina.

Może fakt dziewczynkom łatwiej jest z takimi pieluszkami.

Kupię na próbę i zobaczę.
 
reklama
przypomniało mi się jeszcze że jak byłam u lekarza i zapytałam co zrobić żeby Amelka nie miała problemu z kupkami to poradziła mi: dać Gruszki Williamsa - chyba z Gerbera, śliwki albo Dicoflor. Przepisała mi też syropek gdyby to nie pomogło.

Myśmy kupili syropek Duphastan (chyba tak się pisze) i podajemy od trzech dni. Znów mamy trzydniówkę bez kupy:baffled: Za to bąki śmierdzące idą, aż wstyd chodzić po ludziach. A kupa jak wylezie to wietrzenie przez godzinę:eek:
Poszukam gruszek, może w jakimś polskim sklepie będą mieć...

P.S. Po dzisiejszym ważeniu Tuśka ma 6,70 kg.
 
Myśmy kupili syropek Duphastan (chyba tak się pisze) i podajemy od trzech dni. Znów mamy trzydniówkę bez kupy:baffled: Za to bąki śmierdzące idą, aż wstyd chodzić po ludziach. A kupa jak wylezie to wietrzenie przez godzinę:eek:
Poszukam gruszek, może w jakimś polskim sklepie będą mieć...

P.S. Po dzisiejszym ważeniu Tuśka ma 6,70 kg.
:-) wiem co to znaczy:szok: picie, picie, picie - to najlepsze lekarstwo. Tylko co zrobić jak maluszki się zaprą i tylko się butelką bawią :baffled: moja Amelcia przechodzi bunt i nie chce już pić!!!! a jeszcze niedawno tak dobrze jej szło!!!! dzisiaj zauważyłam że malutko mi siusia!!! nie wiem dlaczego:zawstydzona/y: przecież pije sobie z cycuszka więc pampersik powinien być pełny!!wcześniej po nocy pampek był mega wielki a dzisiaj!!!! pusto:szok: no i przez cały dzień też pustki :eek:
 
A ja jestem baaardzo zadowolona z Huggisów ale koniecznie premium...maja fajny sciagacz z tyłu i mozna fajnie maluszkowi dopasowac....to te z kubusiiem puchatkiem;-) Moim zdaniem są takie samo fajne jak pamerki:tak:
czyli ja tez spróbuje, zawsze sa coś tańsze od pampersów:tak: a nóż mi spasują:happy:
 
Wiola, u nas też zawsze pampek był jak bomba po nocy, a od jakiegoś czasu ledwo ledwo mokry... Może to normalne? Ale jeśli w ciągu dnia też sucho, to lepiej już zapytać pediatry.
 
U nas też jakoś bardziej sucho po nocy. Moze maluchy teraz wiecej wypacają albo cos?? sama nie wiem. My tez uzywamy od jakiegos czasu huggies premium. Ostatnio w biedronce były po 34 zł, w realu 38, wiec taniej nic pampersy i jeszcze Kubus Puchatek na nich :-D hi hi. A kupy też są strasznie smierdzace, a najbardziej to Rafał lubi sie załatwiac podczas przewijania, ja mu nózki do góry zeby podłozyc Pampka albo posmarowac pupke, a on wtedy zaczyna...
 
picie, picie, picie - to najlepsze lekarstwo. Tylko co zrobić jak maluszki się zaprą i tylko się butelką bawią :baffled: moja Amelcia przechodzi bunt i nie chce już pić!!!! a jeszcze niedawno tak dobrze jej szło!!!!
Spróbuj dawać łyżeczką.
Moja ładnie nauczyła sie pić z kubeczka:-)
 
reklama
Wiola, u nas też zawsze pampek był jak bomba po nocy, a od jakiegoś czasu ledwo ledwo mokry... Może to normalne? Ale jeśli w ciągu dnia też sucho, to lepiej już zapytać pediatry.

U nas też mniej siusiu w pieluszce więc to chyba normalne.

Czytałam, że dzieci z czasem zaczynają rzadziej sikać przez sen.
I wogóle rzadziej, a więcej.
Więc pewnie stąd ta nocna posucha :tak:
U nas podobnie - choć i bomby po 400g się zdarzają :tak:
 
Do góry