reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

U nas tez coraz czestsze pobudki... Kieys spal troszku lepiej. Teraz zazwyczaj spi 4 godziny (rzadko 5) a potem co 1,5- 2 godziny pobudka na mleczko... Dobrze ze ja na spiaco i potem zasypia bez niczego. Ale o 5-6 juz jest poranek :D Na szczescie potrafi sie z karuzelka pobawic dobre pol godziny a mama ma czas na dojscie do siebie :-D Potem kolo 8 jest czas na drzemke.

niuta3 jak bylam ostatnio u dentystki to sie jej pytalam co dobrego dla malenstwa w razie czego, to mi polecila Baikadent. Podobno ziolowe i sie dobrze sprawdza. Jeszcze nie probowalam wiec trudno mi powiedziec czy dziala, aczkolwiek moze akurat pomoze. Drogi nie jest, ok 6 zlotych.
 
reklama
Witam się po weekendzie:)

a my mamy kolejną w miarę spokojną noc za sobą
mała spała prawie 12 godzin :szok::szok::szok: zasnęła wczoraj o 18.30 (fakt nie spała od 12 w południe bo kursowaliśmy wczoraj od jednych gości do drugich i tak jakoś wyszło, że ona spać wcale nie chciała) i tak słodko spała, ze szkoda nam było jej budzić, obudziłąm ją dopiero o 22.30 przebrałam w piżamkę dałam butlę i szybciutko zansnęła i obudziła się dopiero dziś 7.00 :szok::szok::szok:
ona spała a ja się budziłam i zastanawiałam się czy oby nic się z nia złego nie dzieje, bo tak mi coś dziwnie było, że ona tyle śpi. więc córcia dziś wyspana a mama nie:-(

czy takie długie drzemki u dzieci mogą być objawem czegoś niepokojącego?? czy to moze tylko pogoda tak na maluchy wpływa??
 
i pogodna i duzo wrażeń..każde dziecko jest inne. Mnie raz sie dopiero zdarzyło, że mały przespał ciagiem 7 godzin w nocy a miał wtedy jakieś 4 tyg. i mimo, ze mam materacyk z detektorem oddechu to i tak wstawałam żeby zajrzec czy jest ok:)
 
Stopi ja dawałam swojej starszej jak była malutka lactulozę i to naprawdę pomagało na kupki, a tak to żadne śliwki ani woda na czczo nic kompletnie nic a mała męczyła się okrutnie

O, to ja mam pytanko po jakim czasie dawania Lactulozy kupka pojawila sie??? Lena tez to bierze,ale dopiero od 3 dni i nie wiem czy efekt powinien byc juz , czy dopiero po jakims czasie (i po jakim czasie)???

26.11 idziemy na jeden dzien do szpitala na manografie odbytu.. zobaczymy czemu kupy nie robi i wogole nie przeszkadza to jej, nie meczy sie , a to juz 10 doba bez kupy .
 
Ostatnia edycja:
Wy tu macie problem z rzadkimi kupkami, a mój mały robi, 5-6 na dzień, czasem tak wielkie ,że wychodzą z pieluchy, a czasem takie maleńkie :-) My jesteśmy na nutramigenie, i pijemy herbatkę z kopru włoskiego
 
Witam , u nas nic nowego , mały dalej marudny i płaczliwy, no i tylko moje ręce uznaje! Dzisiaj kupiłam Dentinox N i jest o niebo lepszy niż ten Bobodent, jak mu posmaruje to się uspokaja chociaż na chwilkę! W ruch poszły czopki i syropy przeciwbólowe!

Stopi trzymam bardzo mocno kciuki, za to badanie i mam nadzieje ,że w końcu wszystko się wyjaśni i skończy się z wam ten koszmar!
 
reklama
stopi, daisy u nas też były takie problemy z kupą już wcześniej o tym pisałam,
ale jak ostatnio byliśmy u lekarza, to też o kupkach rozmawialiśmy, i w sumie wyszło na to, że pod koniec karmienia piersią mój pokarm był już mniej wartościowy i jak przyswoiło się to co powinno to już nie zostało nic więcej do wydalenia i dlatego tych kupek nie było i monia mało na wadze przybierała, a jak zaczeliśmy dokarmiać butlą to kupki zaczęły pojawiać się już regularnie.
z tego co pamiętam to wy jeszcze piersią karmicie, więc może u was to też moze być z tym związane, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i kupki będą się pojawiały częściej. :tak::tak::tak:
 
Do góry