reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

mój maluszek z kolei najbardziej lubi spać na brzuszku, ale na boczku też mu dobrze idzie:-) o spaniu na zwznak z głową prosto moge pomarzyć, bo on zawsze głowe sobie przekręci w którąś stronę i w ogóle szybko się budzi jak spi na wznak:baffled:
 
reklama
mój maluszek z kolei najbardziej lubi spać na brzuszku, ale na boczku też mu dobrze idzie:-) o spaniu na zwznak z głową prosto moge pomarzyć, bo on zawsze głowe sobie przekręci w którąś stronę i w ogóle szybko się budzi jak spi na wznak:baffled:

Wiecie co, nie przyszłoby mi do głowy układać dzieciaka na wznak z głową na wprost:shocked2:
Przecież gdyby się dziecku ulało w tym czasie to...:zawstydzona/y::-:)-:)-(
Za to leżenie na pleckach i układanie główki raz z prawej raz z lewej strony jest jak najbardziej prawidłowe.
Na brzuchu mój gagatek nie chce leżeć, zaraz się złości i wyyyyyyyyyyyyyyje:zawstydzona/y:
 
fela_76 Nie wiem czy rejs dookoła Świata to nie za blisko???? :-D:-D:-D:-D:-D:-D No tak, ale dalej się już nie da, ewentualnie zostaje jeszcze podróż w kosmos :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
dziewczyny ponawiam pytanie, bo nikt mi nie odpisał i trochę się martwię czy moja córcia dobrze sypia:-( mam pytanie odnośnie snu maluszka. Moja córcia ma 2 tyg i jak zasypia to co chwilę się wierci, stęka, przeciąga się albo otwiera oczko i cmoka przez sen. czesto się wybudza i zdarza się że spi po 10-20 min a czasem po 3,5h. u Was też tak jest? ponoć maluszkom rozwija się coś w mózgu i dlatego tak sie dzieje, ale ja i tak jestem niespokojna, a nie chcę od razu leciec do pediatry dlatego pytam Was:biggrin2::confused:
 
Beata26 u nas jest to samo. Czasem prześpi 3-4 godziny a czasem ma taki niespokojny sen, że się wierci, mlaszcze, cmoka,śmieje, płaczę, puszcza bączki no dosłownie wszystko na raz. Dzieci rosną i sen już powoli przestaję być ich najważniejszą czynnością.
 
Moj mały tez sie strasznie przeciaga i wtedy wydaje z siebie rozne odgłosy, m.i.n cmokanie stekanie itd, rączki wyciaga zawsze tak mocno za siebie robi dziwne miny, czesto robi sie czerwony wydaje mi sie ze jest to normalne,
 
A ja mam pytanko .. Obecnie mój Jasiek jest na NAN ACTIVE i na początku było dobrze , robił kupki śśrednio 3/4 razy dziennie bez żadnego problemu a teraz od paru dni się strasznie męczy ... stęka , wierci się , robi się czerwony i wydaje z siebie głosy jak by chciał zrobić kupke ale nie potrafi i przy tym czasami popłakuje no i własnie się zastanawiam czy zmienić mu mleczko ??
Przez 4 dni pił Bebiko i nie robił wogole kupy tylko ciągle płakał więc myśle o Bebilonie no ale nie wiem ... Co myślicie ?

A wasze dzieciaczki śpią jeszcze w dzień?? Bo Mój Jaś już wogole ... jedynie to na spacerze jakieś 15 minut a tak to leży i patrzy swoimi dużymi oczkami :)
 
A wasze dzieciaczki śpią jeszcze w dzień?? Bo Mój Jaś już wogole ... jedynie to na spacerze jakieś 15 minut a tak to leży i patrzy swoimi dużymi oczkami :)

miesięczny bobas nie śpi Ci w ogóle w dzień? :szok: to wytrwały chłopak, ale pierwszy raz o takim bobasie słyszę... i nie męczy Cię to? masz chwilę dla siebie?
 
Mam chwile jak go oddam babci albo prababci :p a tak to leży sobie czasami ok.20 mniut w łóżeczku i slucha muzyki ;P więc wtedy coś tam zrobie ...
Daje jakoś rade :) Mi nie przeszkadza to że nie spi w dzień bo chociaż zasypia o 23 i śpi do 8/9 z jedną przerwą na karmienie o 3 :D
 
reklama
no to jestem w szoku:szok: i w takim razie życzę, zeby nadal taki grzeczny był, bo później to nigdy nic nie wiadomo... jak się rozbryka to już całkiem;-)
 
Do góry