reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Pierwszy musi byc tyłem i akurat pierwszy mamy ten co przy Nikosiu jakis z concord chyba air , bezpieczny i lekki natomiast następny jest przodem juz z założenia natomiast w Szwecji zalecają jazdę tyłem ze względu na uniknięcie zwichnięcia karku Link do: Foteliki samochodowe oczami sprzedawcy: Przewoź dziecko tyłem do kierunku jazdy! pewnie tu opisane , takze te pierwsze musza byc tyłem drugie jak kto chce :) btw teraz sa mega promocje na te foteliki tyłem kolejne za ten co my płaciliśmy 1900 jest niespełnienia 900


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emalka, ja mam Maxi Cosi Cabriofix z bazą, ale nie mam porównania. Dla mnie jest ok, Małgosi w nim wygodnie, mała przejmie go po niej, a Małgosi kupimy większy, chyba Recaro Zero, ale jeszcze ostatecznej decyzji nie podjęliśmy.
 
Dzięki mila:) Dziś podjechaliśmy do świata dziecka i zdecydowałam się na cabriofix właśnie.
Samochodem dużo nie podróżujemy, mamy tylko jeden a i tak mój mąż potrzebuje go na tygodniu. Do przychodni czy do sklepu mam 100metrów więc raczej wózkiem niż autem. Poza tym na feedo pebble został już tylko turkusowy bardzo jasny :) także temat z głowy i kolejny punkt na liście wyprawkowej do wykreślenia.
 
reklama
A ja nie mam pojęcia jak ugryźć sprawe fotelika bo juz bym zamówiła.
Syn ma besafe 0-18 na isofix, ktory teoretycznie miał służyć mu do 4 lat.
Ale on ma dwa i wazy 16,5kg. Wiec na ile ten fotelik moze mu starczyć? Moze z pol roku, sama nie wiem. Wiec zastanawiam sie czy nie kupic czasem tego cabriofixa, montować go na pasy a za jakiś czas młody przejdzie do besafe a starszemu kupimy nowy.
Co myślicie?
A ktos moze mi polecić jakiś dobry większy fotelik tyłem do kierunku jazdy?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry