reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

uploadfromtaptalk1470566137388.jpg


U nas taki wzór ;) wolałabym gładki bądź jakieś delikatne kwiaty no ale cóż :)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1470566137388.jpg
    uploadfromtaptalk1470566137388.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 430
reklama
Katerineczka nie narzekam aN kolor bo wózek mąż kupił używany, i nie widać jakiś defektów oczywiście póki co ale w razie W ma gwarancję jeszcze prawie rok :)
Mam nadzieję że wózek się sprawdzi :) A tego Galeon widziałam w mieście obok, mężowi podobało się to jak fajnie się buja ale wydaje mi się ze boi sie takiego wózka ze względu ze trzeba go podbić żeby skręcić ;)
 
Netta dla xlander był za sztywny, a tako mi się podobał :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Netta m też xlander wydaje się jakiś taki sztywny i twardy, fakt spacerówki mają fajne ale gondola jakoś mnie nie przekonuje. Tako prezentuje się fajnie;)
 
Dziewczyny dziś na Feedo.pl fotelik Maxi Cosi Pebble za niecałe 512zł. Ja właśnie kupiłam. Jak któraś z Was o nim myśli, to niech się nie zastanawia. Ja od dłuższego czasu codziennie rano sprawdzam promocje na ten fotelik i taniej jeszcze go nie widziałam.
 
Joasia dziękuję,mialam kupować fotelik ale niestety ubezpieczenie auta mi skoczyło i już na fotlik mi nie starczy :( będę polować w następnym miesiącu

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Netta pisała o Taco i tak mi się przypomniało.
Jakoś nie jestem zagorzałą fanką polskich wózków( miałam 2 i żaden nie był dobry) ale Taco Junama Peacock wyjątkowo mi się spodobał wizualnie. Jest ręcznie malowany. Można sobie zamówić wzór na wózku. Widziałyście go na żywo?

Joasia- Niezła z Ciebie specjalistka od zakupów.;-) ;) Idę zerknąć jakie tam kolorki mają

21aftcx.jpg
nqzgig.jpg
 
reklama
Mamo-czworki niebieski, malinowy i granatowy. Mąż sie uparł na granat choć ten niebieski jest śliczny, bo mamy go w wersji 2wayPearl. Inne kolory nie są przecenione.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Do góry