reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Milagros zawsze oszczędność , w zamian kupie ze 3 paczki duże pampersow tych premium i myślę że będzie dobrze ;)
Pewnie,ze tak :) jednak nowy wózek to spory wydatek :) a tym bardziej że nasze maluchy zima rodzone :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
milagros .. wg opinii mojej koleżanki - tutek co 2 tyg w serwisie .... ale wizualnie dla mnie 1 klasa
a nasz kolor - 1 pozycja
 

Załączniki

  • w41.jpg
    w41.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 98
I dotarł dziś mój darowany wózek od siostry z uk. Wszystko z nim nawet ok. Ale ma dwie wady dla mnie jest trochę nisko gondola i druga to mało zabudowana budka. raczej gondoli będę używać może na początek spacerówki ą potem kupię sobie docelową spacerowke. Czekam na męża i jego opinie w tym temacie. A wygląda tak:
20160805_140955.jpg
20160805_135556.jpg
 

Załączniki

  • 20160805_140955.jpg
    20160805_140955.jpg
    317,6 KB · Wyświetleń: 612
  • 20160805_135556.jpg
    20160805_135556.jpg
    268 KB · Wyświetleń: 600
Emalka faktycznie dziwny daszek w tej gondolce. Opatulisz kocykiem i będzie ok. Ważne że już masz.
Ja też juz zamówiłam. Anex Sport 2w1 i fotelik Maci cosi Pebble z bazą

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basienka A jaki model mają? Bo ona szuka O grander plus, sama probowalam coś znaleźć to jak widzę zdjęcia to wózek wygląda inaczej niż ten w sklepie.
Chyba nie ma wózka idealnego :-)

Emalka budka rzeczywiście malutka A ja wygląda sprawa z pokrowcem na nozki do gondoli jest ciut wyciagniety do góry?

Firana jaki kolor ? :-)
 
Milagros kupiłam nowy ale ze starej kolekcji. Za gondole i stelaż zapłaciłam 899 zł. Ceny ze stelażem galeon zaczynają się od 700 zł, ja trochę doplacilam za kolor, chciałam mieć bardziej uniwersalny. Spacerowkę umyslilam sobie ze kupie później, żeby trochę wydatki rozłożyć a i zobaczyć jak się bedze sprawował. Nowa z nowej kolekcji gondola plus stelaż to ponad 1500 zł wiec jednak te 600 zł oszczędzilam, a nie przeszkadza mi ze to stara kolekcja, gwarancja obowiązuje normalnie.

Dziewczyny super wasze wozeczki, Emalka widziałam już takie wysokie budki do wózków, trzeba kupić fajny śpiworek i bedxie super
 
Emalka fajny się wydaje :) a do budek są do dokupienia takie specjalne przedłużenia, poszukaj bo to nie jest chyba drogie
 
reklama
Kejti dzięki za podpowiedź zastanawiałam się czy coś takiego właśnie jest. Katrineczka planuje właśnie jakiś spiworek i będzie na zimę. Mama też mówi że przecież w zawieruchach z dzieckiem jeździć nie będę.[emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry