reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

reklama
Zgadzam się z koleżanką wyżej:)
To Tobie ma się imię podobać bo to Twoje dziecko a nie koleżanek a one albo miały albo będą miały szanse się popisac swoimi pomysłami w przypadku swoich dzieci. Ja nikogo nie słucham... ktoś może podpowiedzieć, doradzić i tyle ale nie lubie gdy ktoś za pomysły danej osoby odwodzi go od tego podając argument że masz nie krzywdzić dziecka itp. Wiadomo że dzieci jak są małe to mówią sobie rzeczy w stylu że mama i tata dali mi takie imię a mi się podoba inne... ale to są tylko dzieci niedojrzałe i jeszcze pod wpływem znajomych jak tylko dorosną na 100% zaczną doceniać co mama z tatą dla nich zrobiła i że piekne imię im dała. Jeśli podoba Ci się Nikodem to jestem jak najbardziej za, do niczego nie wolno się zmuszać:) Mi naprzykład bardzo podoba się to imię, a skoro koleżanki w pracy masz takie a nie inne to nie rozmawiaj z nimi o tym bo może zaraz zaczną za Ciebie wychowywać Twoje dziecko i Cię pouczać co masz robić a co nie:) Powodzenia i słuchaj swojego serca i Twojego partnera:)
Nie daj sobą rządzić):):):):)
Ocho! O Nikodemie nawet im nie mowilam. Z reszta... partner tez cos protestuje wiec nadal szukamy, myslimy... Na razie zadne za serce nie ruszylo jednego i drugiego ale jeszcze jest czas, cos tam nas natchnie... bzzz... mam nadzieje.
 
a u nas najpierw miała być Marysia albo Marcelina ale będzie jednak (mimo nawału tego imienia) Julia a jeśli okaże się chłopiec to będzie Wojtuś :)
 
reklama
Mój mąż chce Hanię, ale teraz zastanawiamy się nad Marceliną lub Martyną :) Martyna miała być moja bratanica ale jak się urodziła dali jej na imię Aleksandra. Zobaczymy co mój Marcin wybierze :)
 
Do góry