reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

No moje drogie nareszcie padł jakiś konkret o 5.20 rano dostałam sms.
"Samuel" koniec smsa.
Mojemu mężowi nagle wpadło do głowy jak do pracy jechał.
No więc będzie Samuel :-D No albo Fryderyk jak się urodzi i go zobaczę to powiem
 
reklama
No moje drogie nareszcie padł jakiś konkret o 5.20 rano dostałam sms.
"Samuel" koniec smsa.
Mojemu mężowi nagle wpadło do głowy jak do pracy jechał.
No więc będzie Samuel :-D No albo Fryderyk jak się urodzi i go zobaczę to powiem

Samuel jest ślicznie :-) Zawsze chciałam żeby moje dziecko miało na imię Sam albo Ben, ale M się nie zgadza... mają być polskie imiona i już :-( Z resztą i tak jest córeczka ;-)
 
Samuel jest ślicznie :-) Zawsze chciałam żeby moje dziecko miało na imię Sam albo Ben, ale M się nie zgadza... mają być polskie imiona i już :-( Z resztą i tak jest córeczka ;-)

Akozka
Samuel to staro hebrajskie i biblijne jak Jonasz więc nam pasuje do zestawu :-D
 
Akozka
Samuel to staro hebrajskie i biblijne jak Jonasz więc nam pasuje do zestawu :-D

Tym bardziej nie będzie, bo już mnie Teściowie chcieli zlinczować za zdrabnianie Ignacego do Icka ;-) Nie rozumiem zupełnie ich podejścia, ale trudno. U nas na pewno syn będzie Ignacy, bo to piękne imię. A narazie ponoć córcia... i też nie mogła być Sara...
 
Tym bardziej nie będzie, bo już mnie Teściowie chcieli zlinczować za zdrabnianie Ignacego do Icka ;-) Nie rozumiem zupełnie ich podejścia, ale trudno. U nas na pewno syn będzie Ignacy, bo to piękne imię. A narazie ponoć córcia... i też nie mogła być Sara...

Oj nie rozumiem, dla mnie te imiona są piękne i tyle, dziwni ci ludzie.
 
Tym bardziej nie będzie, bo już mnie Teściowie chcieli zlinczować za zdrabnianie Ignacego do Icka ;-) Nie rozumiem zupełnie ich podejścia, ale trudno. U nas na pewno syn będzie Ignacy, bo to piękne imię. A narazie ponoć córcia... i też nie mogła być Sara...

A to ich dziecko czy Twoje ... ? :happy::confused:
 
U mnie teściowa uparła się na Lenkę. A nawet nie wie, co się urodzi. Ale ona już zaplanowała będzie dziewczynka i do tego Lenka. Jasne...Na szczęście mąż już jej naprostował tok myślenia odnośnie nadawania imienia:)Chociaż Lena mi się podoba, ale moje dziecko nie będzie nosiło imenia wybranego przez teściową, logiczne, no nie;)
 
u mnie teściowa uparła się na lenkę. A nawet nie wie, co się urodzi. Ale ona już zaplanowała będzie dziewczynka i do tego lenka. Jasne...na szczęście mąż już jej naprostował tok myślenia odnośnie nadawania imienia:)chociaż lena mi się podoba, ale moje dziecko nie będzie nosiło imenia wybranego przez teściową, logiczne, no nie;)


amen!
 
U mnie teściowa uparła się na Lenkę. A nawet nie wie, co się urodzi. Ale ona już zaplanowała będzie dziewczynka i do tego Lenka. Jasne...Na szczęście mąż już jej naprostował tok myślenia odnośnie nadawania imienia:)Chociaż Lena mi się podoba, ale moje dziecko nie będzie nosiło imenia wybranego przez teściową, logiczne, no nie;)

W odzewie urodziła bym chłopca i dała mu na imię Helmut:-p
 
reklama
Do góry