reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

reklama
A my zdecydowaliśmy się już na dwa zestawy, choć co do dziewczynki ciągle jeszcze się trochę wahamy... Jeśli syn to Ignacy Marcin, jeśli córka to Michalina Konstancja. Za dwa tygodnie może już będziemy wiedzieć kto siedzi w środku ;-)

Agnieszka
 
troche myslalam nad imionami ... nie wiem jeszcze co bede miala chlopca czy dziewczynke wiec mam po 3 propozycje
dziewczynka - Elena, Gabrysia, Olga
chlopiec - Jaś, Krzyś, Adaś

ciekawe co na takie propozycje (glownie dziewczece bo meskie chyba juz to przedyskutowalismy) powie moj maz !!
 
My dla dziewczynki mamy Nikola ;) bo oboje marzymy o dziewczynce ;) a dla chłopczyka.. narazie brak.. myślimy , że nie bedzie potrzebne ;)
 
My dalej nie mamy imienia dla chłopca.
Masakra, teraz mój syn chce Beniamina a ja Fryderyka :angry: a on mi tu, że mu się z suchotami kojarzy:wściekła/y:
 
reklama
My kiedyś dawno temu wymysliliśmy że jak dziewczynka to będzie Milenka. A dla chłopca pomysłów brak - a raczej właśnie chłopczyk będzie. :tak:
 
Do góry