reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

hej, ja jeszcze nie wiem co będzie, ale nastawiam się na chłopca :-)
jedyne imię które mi się podoba jak narazie to Nathaniel.

w tym roku zauważyłam że dużo Amelek i Anastazji
 
reklama
emwu 76
a może Dean zawsze mi się podobało ale zpolszczone Din już nie :-)

eliza80
No właśnie moja skończyła 6 lat i jak dawałam to Amelek nie było wcale :-D
 
Din jak dinozaur . hi hi :).
Narazie poswiecilismy tylko pol godziny na szukanie imion . Jeszcze nam sporo czasu zostalo. Ja jednak chce juz wybrac bo jakos tak dziwnie bez imienia jak juz wiem ,ze to chlopiec. Samo synku mi ie wystarcza. :)
 
Mi się od zawsze to imię podobało, tyle, że z końcówką ''ks'', ale to dlatego, że w Polsce mieszkam:) Zresztą mi się wiele imion podoba, tylko trafiłam na wybrednego Księcia:D
 
No ja tez pomyslalam o Maksymilianie ale moj M jakos nie bardzo. Chce krotkie imie. Ben tez jakos tak do mnie nie przemawia. No szukam dalej. Wasze opinie sa dla mnie wazne . Zawsze to jakis ogol :).
 
reklama
Też uwielbiam imię Maksymilian, ale dla Mojego za długie i że zdrobnić ciężko a jemu Maks się nie podoba, więc takie zdrobnienie odpada. Maksi z kolei mi odpada takie zdrobnienie bo kojarzy mi się ze szczeniakiem, który umierał na moich rękach:((
 
Do góry