reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Też uwielbiam imię Maksymilian, ale dla Mojego za długie i że zdrobnić ciężko a jemu Maks się nie podoba, więc takie zdrobnienie odpada. Maksi z kolei mi odpada takie zdrobnienie bo kojarzy mi się ze szczeniakiem, który umierał na moich rękach:((
No rzeczywiście urocze masz skojarzenie :-(
 
reklama
No wlasnie tak mi sie cos kojarzy ze maks, max to u nas w polsce sie pieskom czesto nadaje :).
A drugie skojarzenie to Max Kolonko :) hi hi

Poza tym musi imie jeszcze do nazwiska pasowac.
Nazwisko - Fleming.

Mi sie bardzo podoba i jest takie bardzo miedzynarodowe imie - Robert . Z tym ,ze takie imie nosil moj byly maz . Hi hi . :confused: To chyba nie bardzo pasuje .
 
No wlasnie tak mi sie cos kojarzy ze maks, max to u nas w polsce sie pieskom czesto nadaje :).
A drugie skojarzenie to Max Kolonko :) hi hi

Poza tym musi imie jeszcze do nazwiska pasowac.
Nazwisko - Fleming.

Mi sie bardzo podoba i jest takie bardzo miedzynarodowe imie - Robert . Z tym ,ze takie imie nosil moj byly maz . Hi hi . :confused: To chyba nie bardzo pasuje .

Wiesz co lepiej twojemu mężczyźnie nawet o tym nie mów :-D
Świrzyca :-p
Nazwisko faktycznie bardzo ładne.
Nasze jest masakryczne i autuje 90 % imion.
Moja dzidzia dalej nie ma imienia jeśli okaże się być chłopcem :-(
 
Zamiast Amelki dzisiaj stawiam na Lene albo Liwie (ale bardziej Lenka) Boze jaka ja zmienna hahaha !

Synus - Szymon lub Marcel

Corcia - Lena
 
A mój się rozmyślił z Wanessy, mnie w sumie też już coraz mniej się podoba i postawił na Wiktorię.. A ja nie chcę Wiktorii i już powiedziałam że chcę Liwcię i koniec. Znów bój o imiona...
 
Ja tez nie moge sie zdecydowac. Dziewczynka chyba Ania, a chłopiec Wojtuś albo Marcin. Mąż chce Piotrusia oj oj nie mozna sie dogadac
 
reklama
Maksymilian faktycznie slicze imie tylko tak pot. max to tak jak piesek< przeoraszam,.za skojazenie jsli kogos urazilam>
ja dla synka : Oliwier a dla dziewczynki Zuzanna
 
Do góry