reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

reklama
oj Amelek to jest pełno...mi to imię podobało się pare lat temu jak nie było popularne i miałam tak nazawć swoją pocieche ,ale teraz zecydownie musze wymyślić jakieś inne ...
 
A ja znowu ze statystyką Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
Bardzo spodobała mi się Bianka (tak tak u emwu) ale mąż stanowczo zaprotestował (niepolskie). Chłopiec Wojtuś albo Piotruś a dziewczynka Izabela albo Ania


Cholercia Gabrysia na 2 miejscu w tym roku :wściekła/y:...Myślałam,że nie jest to bardzo popularne imię...przynajmniej nie słyszłam o żadnej nowo narodzonej Gabrysi wśród znajomych i znajomych znajomych ...:confused:
My z moim M od początku obstawiamy Gabriele i trochę mnie zmartwiła ta statystyka ...
 
Sluchajcie - kto chce moze sobie moja Bianke przechwycic. :) Ja juz szukam imion dla chlopcow :).

Moj M lubi krotkie imiona. Polskie meskie imiona niestety w Irlandii brzmia dosc dziwnie i zaraz zostalyby zmienione na ich irlandzkie wersje. Imion miedzynarodowych niewiele jest krotkich. Hm... Nie wiem

po pierwszym przeszukiwaniu nominacje dostaly:
BEN (ja chcialam Beniamin ale M nie chce bo beda wolac Benji a tutaj to wiesniak :) z jakiegos farmerskiego programu :) )
ERYK (zawsze lubilam ale jakies takie strasznie powazne , nie?)
DYLAN (troche zbyt hollywoodzko dla mnie brzmi. Jak te wszystkie Jordany i Jasony :)

No wiec szukamy dalej .
 
Emwu z tych imion co podałaś to najbardziej mi się Dylan podoba;)
U nas będzie mały problem jak będzie chłopczyk bo dla dziewczynki mamy imię a dla chłopca tylko Damianek, które jak się okazało Mój chce zmienić (i dobrze bo znam ładniejsze choć Damianek ładne). A Mój jest wybredny, więc pewnie te męskie imiona będą się zmieniać a zmieniać u nas:D Ale jak wyjdzie laseczka na usg to koniec problemu będzie:D
 
reklama
Co do Amelki ..hymmm ja nie spotkałam jeszcze zadnej ,ani nie słyszałam aby jakas dziewczynka mi znana sie tak nazywała ,ale moze dlatego ze mieszkam w niezbyt duzym miasteczku :-D. NO ale moj Jarek jak usłyszał Amelka to tez jakos nie skoczył z zachwytu ,wiec pewnie decyzje sie jeszcze zmienia !!!!:tak:
Emwu ,a mi sie bardzo podoba Eryk :tak:
 
Do góry