reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

No właśnie ta Gośka po to coby mnie to maleństwo jak podrośnie nie zlinczowało.
To będzie mieć 2gie proste i ładne :-D
 
reklama
Ale się rozpisałyście:) Mi się podoba duużo imion. Ale dylemat jest nad dwoma - Martynka albo Zosia. Podobają mi się oba na równi. Znam osobiście dwie Zosie, obie kochane choć z jednej to Łobuz nad łobuzy, ale kocham ją mocno bo znam ją już kilka ładnych lat i się zżyłam mocno z nią. Martynki jako małej dziewczynki nie znam żadnej. Martynka to śliczne imię (wyrażam oczywiście swoje zdanie hehe) i nie jest takie popularne. Zosia jest śliczne i popularne. I jak mówię komuś o Zosi to gdy zna Zosię w/w to kojarzy ją z tą osóbką a chcę aby moja Córcia miała imię, które od razu kojarzyć się będzie z nią, moją córą.
Ostatecznie pomyślę jak wyjdzie na usg, że to Laseczka.
Uznaliśmy z Moim, że on wybiera imię dla chłopca, ja dla dziewczynki, ale i mi musi się podobać to imię męskie przez niego wymyślone, a jemu imię dla dziewczynki. Na szczęście jemu się podoba i Martynka i Zosia, więc problemu nie ma:)
Co do chłopca Mój chce Damianka. Też mi się podoba choć kiedyś myśleliśmy nad Przemkiem, które osobiście bardziej mi się podoba. No ale jeszcze jest czas nad ostateczną decyzją, na razie są gdybania:)
 
Mi się podoba i martynka i Zosia.
Tylko tak jak napisałaś za dużo tych Zosi ;-)
Damianek ok a Przemek mi się nie podoba ale to jest oczywiście tylko moje zdanie :-D :-D :-D:blink:
 
No własnie hehe Emwu nie ma brzydkich imion.
No, rozumiem protesty rodzinki gdybym np chciała dziewczynkę Rudolfina nazwać, wtedy mogliby interweniować ale nie w innym przypadku.
 
No własnie hehe Emwu nie ma brzydkich imion.
No, rozumiem protesty rodzinki gdybym np chciała dziewczynkę Rudolfina nazwać, wtedy mogliby interweniować ale nie w innym przypadku.

Emwu będzie sławna za ten tekst :-D
Rudolfina , hmm mi się z Rudolfem Valentino kojarzy, amant jak nic :-D:-p
 
Ja jeszcze nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka. Ale wybraliśmy już imiona:-) Dla córci Maja a dla synka Filip chociaż nad imieniem dla chłopca jeszcze sie whamy..
 
Dylemat rozstrzygnięty bo w wypadku dziewczynki będzie Martynka, a dziś czuja mam, że to na 98% dziewczynka:) Się zdziwię na usg jak będzie synuś:D
 
Dylemat rozstrzygnięty bo w wypadku dziewczynki będzie Martynka, a dziś czuja mam, że to na 98% dziewczynka:) Się zdziwię na usg jak będzie synuś:D

Ja już 2 razy się tak zdziwiłam :-D
Teraz staram się nie nastawiać, tylko że mam bez większych kłótni imiona dla laski, więc..... pewnie chłop tam siedzi :-D
 
Ostatnia edycja:
moj maz sie ostatecznie nie zgadza na Zosie ;( powiedzial ze wszedzie teraz sa Zosie i nie chce sie powtarzac ... jak bedzie chlopiec to pewnie bedzie jas :) ale nad imieniem dla dziewczynki ciagle mysle intensywnie ...
 
reklama
U mnie nadal dumamy .... na zadno imie sie jeszcze nie zdecydowalismy , i u mnie zreszta jak wiatr zawieje ....codziennie cos innego mi sie podoba albo niepodoba sie wcale.
Ostatnio mysle nad
synek - kubus , marcel- moj synek wybrał lub maciej
corcia - amelka lub liwia
 
Do góry