reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

dagmar nie wiem co do tych imion maja te ktore wymienilas, ja poprostu bym tak dziecka nie nazwała bo mi sie zle kojarzy, ale to wsyztsko rzecz gustu :)
 
reklama
No tego nie wiem, mi też Nadja się podoba.
U nas w przedszkolu jest Kevin, a moja koleżanka ma Victorie i Veronice, ale one mają podwójne obywatelstwo może wtedy inaczej na to patrzą w urzędzie, nie wiem muszę jej spytać.
Z tego co wiem można dać jak się chce tylko żeńskie na "a" maja się kończyć (ustawa o języku polskim)
Z anegdotek to jak mój mąż poszedł zgłosić syna to pani w urzędzie poszła sprawdzić, czy jest takie imię bo nie słyszała :szok::-D
On ma Jonasz poprostu

Mi się podoba Nadia, ale przez ''i'':-)
 
No u mnie jest ta kwestia, że mieszkać będziemy za granicą więc nie widzę problemu mieszania imienia brzmiącego obco (chociaż ja tego tak nie odbieram) z polskim nazwiskiem. No cóż - imię dla dziecka jest kwestią gustu, a żadną tajemnicą nie jest, że każdy ma inny.
 
a wiadomo na temat gustów się nie dyskutuje. Ja mimo wszytsko wole polsko brzmiące imiona :)

Marta ja też jakoś wolę Polskie imiona.
Tylko chodziło mi o stawianie imienia np Ismena obok Donaty. Przecież to całkiem inna Bajka.

Dziewczynki zauważyłyście ile się Krystynek i Dorotek zrobiło?
 
Ja dla chłopca chciałabym Paweł, Emil albo Dorian, a dla dziewczynki Amelka nio i Nadia mi sie spodobało, a mój pan upiera się przy Kacperku i Roksance
 
reklama
Ja dla chłopca chciałabym Paweł, Emil albo Dorian, a dla dziewczynki Amelka nio i Nadia mi sie spodobało, a mój pan upiera się przy Kacperku i Roksance

To widzę ktoś będzie musiał pójść na kompromis:-) Albo wymyślicie imiona, które się Wam obojgu spodobają:-)
 
Do góry