reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

reklama
Co do spania w dzien to Sara w domu nie usnie - jedynie na spacerze, wiec codziennie moja mama (albo ja jak mam wolne) kolo 11:00 wychodzi na spacer i Sara idzie spac na ok. 1 h. Popoludniu juz nie spi (czasami sie jej zdarzy, ale rzadko).

Jezeli chodzi o czopki na goraczke i inne leki to mnie lekarka powiedziala, ze u dziecka dopiero przy 38' podaje sie jakis srodek, np. Nurofen, a jezeli goraczka jest powyzej 39' to wtedy dac 1/3 czopka Paracetamolu.

Redaktorka, Viburcol nie jest przeciwgoraczkowy tylko wyciszajacy, uspakajajacy dlatego mozna go podawac w przypadku zabkowania, klopotow ze snem itd.
Sprobuj, moze na Majke zadziala :tak:
 
dzis testuje moje dziecko, nie bede jej kładła , moze sama padnie:-p;-)

u nas Viburcol sie sprawdził jak małej szły czwórki:tak:
 
W ciagu dnia Mati ma dwie drzemki, jedna o 10-11, a duga 15-16.
Zasypia na dorzu w lozku, albo w samochodzie. To najszybciej.
A w ciagu dnia, to jak widze ze juz jest spiacy, to biore go na rece, on sie wtula we mnie, przejde po mieszkaniu, zaniose go do lozka, poleze z nim troszke i spi ... czasem pol godziny, czasem 2,5.

A w nocy, to po odstawieniu go od cyca, mam wrazenie ze spi lepiej ;-) od 21 do 7.00 - 8.00. W nocy budzi sie tylko wtedy jak sie zaplacze w koldry, czy wlezie na poduszki i nie moze znalez drogi powrotu ;-)
To wtedy go klade na miejsce, chwilke poleze i spi dalej.
ki

Jak mial ciezkie nocki, przy zebach glownie, bo temperatury nigdy nie mial, to podawalam mu przed snem 5ml Nurofenu. Pomagalo.

No a tak to herbatka z melisy.

mada - daj znac jak poszlo.

ewa bedyta - wasze corunie to takie samodzielne panny;-) Moj to mamisynek, musi mnie miec w zasiegu reki, zeby zasnac spokojnie;-)

redaktorka - pomogla melisa?;-)
 
u nas w koncu wszystko wrocilo do normy i mala zasypia o 22.30, o 5-tej pobudka na mleko i do 9-tej spi. Drzemka w ciagu dnia jest jedna od 14 do 16.
 
wiecie co mam pytanie odnosnie spania czy Wasze dzieciaczki spia bez poduszki:confused::confused: bo moj czort to jak podpatrzyl ostatnio ze mam poduszke i sobie na niej pokimal kilka razy to teraz bez poduchy spac nie chce. Do tej pory miala taka plaska calkiem a teraz pod spod musze jej klasc jaska.
 
moja Alka bez poduszki, próbowałam jej przy katarze dać poduszkę do łóżeczka, ale i tak spała na terenie nieskażonym poduszką, więc zwinięta w kłębek;-)
 
reklama
a u nas Oliwka spi na poduszce i praktycznie od samego poczatku. Ma taka jak my czyli 70x80. Kiedys cala na niej sie miescila...heh...co to byly za czasy:-D mala teraz bez tej (!) nie zasnie:-D, bo moze sie w nia wtulic.
 
Do góry