reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

Sandro hihi jej to chyba daleko do idealnego dziecka :D ten urwis mi wczoraj stlukl jeden ze swiecznikow takich w "starym" stylu :( buuu oj mowie ci urwis czasami jak nie wiem:/

mado no i gratulujemy ! :D hihi chociaz na razie tyle! pozniej jak bedzie starsza znajdziecie nowy sposob! :D


co do spania to powiem Wam ze moja mala tez wczoraj spala w ciagu dnia prawie 3h! az poszlam ja w koncu obudzic :D
 
reklama
USNĘŁA W HUŚTAWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sama, bez walki i krzyku, wiec mam sposób:tak:, tylko póxniej będzie ją tego trzeba oduczyć:cool:
mada sposób nieważny, ważne że się wyciszyła i usnęła, przekładałaś ją potem do łóżka??
zapomniałam, sandra dzieciaki do 3-4 lat śpią w ciągu dnia, pięciolatkom też się zdarza, ale to wszystko zależy do dziecka...
 
ja sie Patowi nie dziwie, ma spac 3 godziny:baffled:to chyba przesada a że śpi 1-1,5 to chyba powinno wystarczyc przeciez to już nie niemowle ale duży facet:tak:
U nas to już standard, że Alcia śpi 3 godziny dziennie:yes: Ale to ile dziecko przesypia w ciągu dnia jest sprawą indywidualną. Jedne dzieciaczki potrzebują więcej, inne mniej godzin snu:blink:
 
AgaMonika- 3 godziny:szok::szok::szok:Ami obojętnie gdzie usypia to max.godzine pospi ...no...chyba ze w wózku to czasami pociągnie do 1,5godz.:baffled: ale 3!!!! co mozna w tym czasie zrobic...ech...pomarzyc dobra rzecz...
Bedyta- jak ja wyciagałam z hustawki to mi leciała z rąk taka była nieprzytomna:tak:dalej spała w łóżku:-)

a dzis chciałam zobaczyc czy jest w stanie usnac przy bajce w tv, rozłozyłam kanape , poscieliłam, zgasiłam światło pusciłam Herkulesa(bardzo go lubi) wlazła na łózko z psem chwile polezała i wzieła psa i poszła do naszego łózka i darła sie za mna:baffled:ale usnęła szybko a ja razem z nią:zawstydzona/y:a taraz nie wiem jak sie nazywam:-p
 
U nas to już standard, że Alcia śpi 3 godziny dziennie:yes: Ale to ile dziecko przesypia w ciągu dnia jest sprawą indywidualną. Jedne dzieciaczki potrzebują więcej, inne mniej godzin snu:blink:
u mnie tez spi 2.5 do 3 godzin chociaz czasem to i godzinek ale ogolnie nie narzekam poza tym Julka od kilku dni wstaje o 8 wiec idzie sie wyspac a o 20 jest juz w lozeczku :-)
 
Mada, u nas jak u Was - max. 1-1.5h drzemki w ciagu dnia :baffled: Fajnie jak dziecko spi 3 godziny - przynajmniej mozna cos zrobic w tym czasie :tak:

A ja sie dzisiaj wyspalam, bo Sara zasnela wczoraj o dziwo o 21:30 :-p i w nocy tylko 2 razy budzila sie po butle herbatki&soczku z Hippa (wypila znowu pol litra, wiec rano mialam kompletnie zasikana posciel :-p), a spalysmy do 7:30 (obudzilam ja jak sie zaczelam ubierac).
 
Sandra - moja przed snem tak duzo wypija ze ok.1-2 w nocy ja na spiocha przewijam bo inaczej bym codziennie posciel zmnieniała a pieluchami to mozna mur przebić:baffled:
 
Mada, i nie budzi sie? Sara przy najmniejszym ruchu sie budzi :baffled: Dlatego np. nie moge jej przeniesc po zasnieciu z mojego lozka do jej lozeczka :baffled:
 
reklama
ło rety, ale fajnie jak dziecko 3 godziny spi w ciągu dnia... u nas 1 godzina- to max:-(ale jest jeden pozytyw- julka od kilku dni chodzi spac ok 22... w końcu!
 
Do góry