reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
ja polecam program komputerowy yourself fitness, jest rewelacyjny, ma sie osobistego trenera, na poczatku sie podaje wzrost, wage, mierza wydolnosc serca itd. i do tego ukladaja program cwiczen, dopasowany do mozliwosci, trudnosc cwiczen stopniowo sie zwieksza. mozna sobie ustalic co jest priorytetem np, elastycznosc, podniesienie wydolnosci serca, albo wlasnie utrate wagi, decyduje sie w ktore dni tygodnia i ile czasu ma trwac trening. program jest rewelka, ja przed zajsciem w ciaze ciagle cwiczylam bo jest na prawde przyjemny, i zawsze zlana potem bylam :tak: chyba ruch jest najlepszy i najzdrowszy jednak :) do tego zdrowe ale normalne odzywianie i chwilka i kg nie ma :-) pozdrawiam
 
Czytam o Meridii z dużym niepokojem, pomimo iż przytyłam 28 kg w ciąży, minął miesiąc stracilam zaledwie 10 kg, w nic się nie mieszczę:-(, nie polecam jednak meridii. Jak każda piguła na odchudzanie czyni dużo szkód - uszkadzaa wątrobę, podnosi cholesterol, dwie znajome trafiły przez to do szpitala. Myślę, że ruch to jednak podstawa. Szkoda pieniędzy. A efekt jojo jest:-(. Ciekawe filmiki polecaja w wątku diety diety.:-).
 
Szybkim ale i drastycznym sposobem jest nie jesc albo jesc minimalnie i cwiczenia oczywiscie.Ja w ciazy przytylam 26 kg a po 3 miesiacach miescilam sie w rozmair 34.

Efekt jo-jo murowany... :tak::tak: Moim zdaniem jest to najgorszy sposób z możliwych... :tak::tak:
Jeżeli chce sie schudnąć i utrzymać uzyskane efekty należy zdrowo się odżywiać i ćwiczyć.
Ja w ciągu 4 m-cy schudłam 12 kg. Jadłam wszystko, tylko mniej niż czasami miałam ochote... :-D:-D Ćwiczyłam 6 razy w tygodniu... 4 razy w tygodniu bardziej intensywny trening, a 2 razy mniej męczący... :tak::laugh2: Nadal stosuję ten sposób żeby utrzymać efekty... :tak::tak:
 
Wiesz, ja jestem juz prawie 2 lata po porodzie i jakos nosze rozmiar 34 nadal i raczej sie nie zanosi na to zeby mialo byc inaczej, ale to oczywiscie zalezy od organizmu.Jedni moga stosowac rygorystyczne diety a inni nie.Za to nie musialam robic intensywnych treningow, wystarczjacym treningiem jest zajmowanie sie dzieckiem:-)Pozdrawiam.
 
Wiesz, ja jestem juz prawie 2 lata po porodzie i jakos nosze rozmiar 34 nadal i raczej sie nie zanosi na to zeby mialo byc inaczej, ale to oczywiscie zalezy od organizmu.Jedni moga stosowac rygorystyczne diety a inni nie.Za to nie musialam robic intensywnych treningow, wystarczjacym treningiem jest zajmowanie sie dzieckiem:-)Pozdrawiam.

W takim razie gratuluje!! Myslę jednak, że u większości kobiet po tak rygorystycznej diecie i szybkiej utracie wagi wystąpiłby efekt jo-jo... :tak::tak: Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę... ;-):-)
 
Ja nie polecam meridy. Moja koleżanka schudła po niej 20 kg w dość kródkim czasie ale w ciągu roku nadrobiła 25 nie zmieniając diety. Ja jestem 4 miesiące po ciąży. Zgubiłam tylko 7 kg. 3 tygodnie temu mój synuś powiedział bleeee na cycusia mamusi i przez ten czas chyba sporo schudłam bo spodnie , które ledwo dopinałam zdejmuję z siebie nie rozpinając ich wcale. Nie ważę się zbyt często , bo powiedziałam sobie że raz na 2 miesiące , żeby nie popaść w kompleksy. ale widzę dużą różnicę. Nie polecam przerwania karmienia, ale nie trzeba tracić nadziei. Nie zawsze gubi się kilogramy podczas karmienia, czasem chormony działają odwrotnie. Ja dużo ćwiczę , ale sama w domu,bez żadnego trenera, nie mam już napadów głodu, podczas których potrafiłam jeść bez przerwy, a poza tym wiosna sprzyja odchudzaniu i dobre nastawienie. Dodam że w ciągu 3 lat urodziłam 2 dzieci i tak naprawdę nie schudłam po pierwszej a już byłam w drugiej i przytyłam jeszcze 16 kg. Trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze.
 
Jak dokładnie nazywa se ten program komputerowy - osobisty rener ja waze 53 kg przy wzroscie 160 ale 5 kg do zrzucenia to moje wyzwanie ale uwierzcie ze ciezko ......
 
reklama
Do góry