reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

program komputerowy z osobistym trenerem "yourself fitness" - normalnie rewelacja.. polecam kazdemu, bo dostosowany jest do mozliwosci kazdego i sie wyznacza samemu cele i w ogole dieta tez jest :)
 
reklama
Ja po pierwszej ciazy milalam anemie i w pierwszym miesiacu schudlam 11kg a w drugim 9 bez zadnej diety.obaczymy jak bedzie tym razem:happy:
 
hej jak czytam niektórych tu wyniki w odchudzaniu to aż mi żal d... ściska:-D
Ja:szok: w ciąży przytyłam aż 30 kg(sama sobie winna jestem) i do tej pory czy:szok:li 5 miesięcy po schudłam jakieś 24 kg myslicie dużo może i tak ale wciąż za mało wciąż nosze rozmiar 44-46 co mnie dobija bo przed ciążą nosiłam 38-40 w nic sie nie mieszcze wyglądam jak potwór :baffled: dopóki karmiłam ta waga spadala teraz jest jeszcze trudniej. Zastanawiam się nad tą Meridią ale się boję bo słyszałam tez duzo złego ale i dobrego. Czy może to przepisać ginekolog????
 
tak mi przepisał własnie ginekolog, od wczoraj biore. Na razie chyba nic niepokojacego się nie dzieje, ale po 2 tabletkach trudno ocenić. napewno więcej pije bo ciągle mam sucho w ustach i jestem jakas taka wewnętrznie podniecona, mam wiecej energii, no ale zobaczymy jak bedzie dalej.
 
reklama
Ja kiedys chciałam to stosowac ale wiele o niej przeczytałam i teraz jak słysze nazwe meridia to sie boję ma bardzo duzo skutków ubocznych. Moze spróbujcie diety jakiegos ograniczenia kalorycznego ale innych diet i cwiczen spacerów albo jakiego kolwiek innego ruchu to bedzie apewno lepsze dla waszego organizmu. Takie jest oczywiscie moje zdanie. Szybko nie znaczy dobrze.
 
Do góry