reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

Mój młodszy jeszcze nie ząbkuje ale starszy zniósł to nietypowo. Wystarczył u nas gryzak z lodówki. Ale jak ząb miał się przebić przez dziąsło to mieliśmy 3 noce nie przespane. Strasznie wymiotował. Tak było przy każdym zębie (prócz 4 pierwszych)
Mam nadzieje ze Bartek przejdzie ząbkowanie bez problemów. Ale widząc, że jest w ogóle innym dzieckiem, spodziewam się najgorszego.
 
reklama
Dziewczyny czy, któraś z was miała tak, że wasze maleństwo płakało ciągle? Nadia cały dzień płacze, usypia na góra 5 minut i ciągle ją trzeba nosić!!! Nie wiem co mam robić...
 
kinia może warto byłoby pomóc sobie farmakologicznie (ja polecam uspakajający viburcol- czopki homeopatyczne) żeby mała troche pospała i żebyś ty odpoczęła a jak do jutra nie przejdzie to może trzeba będzie pójść do lekarza
 
Justyna a ile dajesz Wiktorowi tego Viburcolu pół czy cały czopek?? bo ja dziś podałam ale tylko pół bo nie wiem czy można cały:zawstydzona/y:
 
kurcze dziewczyny wiecie te zęby to masakra jakaś... Nadii idą na dole i prawie cała góra i to już widać je przez dziąsła, a mała szaleje przez to...
justyna napisz proszę jak u was z tymi zębami było? Bo z tego co widzę to już 7 macie za sobą :)
 
Mam prośbę do tych mam, które miały do czynienia z zębami...proszę napiszcie jakie były objawy, bo ja nie wiem co się dzieje poprostu w ciągu dnia jest nie jest źle ale wieczór i noc tragedia...

 
dziewczyny mam problem moja mala dostala wczoraj 1 raz na obiad ziemniaczki z dynia z hippa ale dzis zrobila zielona kupke juz 3 raz i 2 x tak jakby ze sluzem i jakby pasemka krwi :szok::no:takie rozowe powiedzcie mi czy mialyscie moze podobne problemy ???bo narazie rozszezanie diety wstrzymalam i daje tylko cyca :sorry:
 
reklama
toshi ja mam ten słoiczek zakupiony ale jeszcze nie dałam. u mnie po nowych rzeczach jeszcze nie było jakiejs niepokojącej kupy, jedynie konsystecja się zmieniła na taką bardziej plastelinową. mój Emilek miał kiedys sluz w kupie i pediatra powiedziałą ze przy katarku tak moze byc, ale jesli u Ciebie bo jakiejs nowosci taka kupa to tez bym sie wstrzymała. próbowałas samą marchewkę?
 
Do góry