reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

No u nas też właśnie taka sytuacja tylko że w kupkach jest śluz i to jest niepokojące bo kupek na dzień robi 4-5 i też są mniejsze niż jak wtedy robił jedną... leki chyba trochę skutkują bo już tyle śluzu nie ma, ale teraz jeszcze mu się katar przyplątał bo u nas w domu teżz wszyscy chorzy...

Joasia my tez zmagamy sie z katarem, w sumie to juz trzeci raz. I podobnie jak katarek jest to w kupkach sluz moze sie pojawiac. Pediatra mowiła, ze to normalne wtedy.
 
reklama
kalcha zadzwoniłam tam też ale kolejka podobna do ligoty znalazłam w katowicach na 24.03 nie ma szans wcześniej :)
dziękuję za odp. ;)
Toshi gratulacje ;)
 
Joasia my tez zmagamy sie z katarem, w sumie to juz trzeci raz. I podobnie jak katarek jest to w kupkach sluz moze sie pojawiac. Pediatra mowiła, ze to normalne wtedy.

Już sama nie wiem...już było parę razy tak że nie było za wiele tego śluzu ale teraz niedawno zrobił kupkę i znowu...tylko wydaje mi się że jak na katar to ciut za dużo tego śluzu było i tak...mam nadzieję, że mu przejdzie bo jak nie to w poniedziałek to lekarza i posiew z kału i wtedy powinno być wiadomo co to.

 
Już sama nie wiem...już było parę razy tak że nie było za wiele tego śluzu ale teraz niedawno zrobił kupkę i znowu...tylko wydaje mi się że jak na katar to ciut za dużo tego śluzu było i tak...mam nadzieję, że mu przejdzie bo jak nie to w poniedziałek to lekarza i posiew z kału i wtedy powinno być wiadomo co to.

no to trzymam kciuki zeby wsio ok było
 
nie jestem pewna ale chyba w sosnowcu tez jest poradnia przszpitalna dla dzieci na pewno jest tam ortopeda wiec moze i kardiolog

Tak, w Sosowcu również, ale i także u nas w Zabrzu, nie chcę wprowadzic w blad, bo te knotrakty sie zmieniaja z roku na rok, ale w zeszlym roku kardiolog dzieciecy byl w Zabrzu w 3 miejscsach, tutaj jeden z nich ( slynny szpital prof Religi)
41-800 Zabrze woj. śląskie, ul. Szpitalna 2 , tel: 032-2713401 , tam sie dowiedziec jaki numer do poradni, moze to ten.Mam drugi : 032-3733676
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny.
Mam mały problem z kupkami mojej niuni.Wcześniej jak była na Nan miała zaparcia i śluz więc zmieniłam na Bebiko i przez te dwa miesiące było ok.Teraz zaczeła robić jedną dziennie albo co dwa dni ale jest żadka i lekko pienista.Przybiera ładnie,brzuszek miekki,śpi długo i spokojnie więc nie wiem od czego to.Jedyna rzecz to to jak je to często wypycha butle troche krzyknie i dalej ciągnie.
Karmie ja tylko mm i nie wiem już co mam robić,mleka za bardzo nie chce zmieniać żeby znowu zaparcia,bóle i kolki nie wróciły.
Nie chce już pisać co mi lekarka powiedziała:no:,za tydzień bedzie moja to zapytam ale nie powiem,bardziej sobie cenię ekspertki z bb:tak::tak::tak:.
podpowiedzcie co to może być.
 
reklama
Słodka, jesli nie wprowadzałaś żadnych soczków, musów, zupek, i nie zmienilas herbatki podawanej, to moze to byc symptom zblizajacych sie ząbków, z tym że rzadsze kupki czy lekka gorączka nie powinny trwac długo ale wlasnie tuz przed zabkowaniem. Jesli ząbków nie będzie, mysle niebedna bedzie wizyta u pediatry, chociaz dziwne by bylo ze np uczulila sie nagle na mleko tzn ze czego nie toleruje. Daj znac jak rozwiazala sie sprawa.
Wiele moich koleżanek, karmiło i karmi mlekiem Bebiko i doszły do tego mleczka po dlugich probach z innymi niby lepszymi mleczkami, a tu sie okazuje ze to calkiem dobre przyswajalne mleczko.
 
Do góry