reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

Moja Antosia wczoraj wydawała mi się podejrzanie ciepła więc zmierzyłam temp. 37. Oprócz tego nic jej nie jest, wieczorem temp. już nie miała, w nocy też ok. Pogodna, je, w miarę śpi, jaj zwykle. Rano znowu ciepła i znowu 37. Iść do pediatry czy czekać. Boję się żeby w przychodni czegoś nie złapała, bo tam tłumy, a na wizytę domową nie ma szans.
 
reklama
U mnie też wychodziło, że ma 37 już po odjęciu tych 5 kresek, nic się nie działo i nigdzie nie byłam, bo jak dzwoniłam do lekarki to kazała obserwować tylko i powiedziała, że jeżeli temperatura nie rośnie i nic innego się nie dzieje to lepiej się w przychodni nie pokazywać, bo jeszcze coś załapie i po 3 dniach temperatury nie było, kazała tylko dawać witaminkę c dla dzieci po 10 kropel do picia dziennie...przy pleśniawkach też miał taką temperaturę

 
hej mamuśki!! plis podnieście mnie trochę na duchu bo ja już jestem załamana na maksa!! nie mogę zdać prawka, nie wiem jakaś lewa jestem czy co??!! te oblane egzaminy mnie tak dołują ze nie mam ochoty podchodzić do następnych!! zupełnie straciłam zapał i radość z jazdy!!:-:)-:)-:)-(gdyby nie moje piranie to bym się chyba już powiesiła:-:)-:)-:)-:)-(
Daria też ma trochę ciemieniuchy nie wiem jak się jej pozbyć do końca, żadnych specyfików kupnych nie stosuję tylko troszkę wyczesuję.
magi u nas młoda też szoruje po buzi jak najęta i cała w szramach a blanka ciągle jej tłumaczy że tak nie wolno się drapać i robi jej nu-nu ale ona i tak swoje!!:-p:-p:-paa i ja już dość długo nie oliwkuję młodej, kąpie w emolium a smaruje ciałko trochę balsamem z nivea dla niemowląt!!
zdrówka dla maluszków i dla was!!
 
Joasia M dzięki bo też tak tak postanowiłam, że nie będziemy się po przychodniach włóczyć (w ogóle to u nas straszna zawierucha od wczoraj). Tylko, że miałam chwilę zwątpienia czy niby nie bagatelizuję. Poobserwuję ją jeszcze ze 2 dni i jakby co to zdążę przed świętami ją pediatrze pokazać.
 
Małpko ja zdałam za 6tym razem i na ostatnim egzaminie powiedziałam sobie ze to ostatni raz, bo widocznie nie pisane mmi jest prawko...i zdałam! Na pocieszenie powiem ci tak- moim zdaniem to tak nie powinny byc oceniane egzaminy na prawko bo byle jeden czasami bzdurny bład jest tak interpretowany zeby wyszło na nasza niekorzysc. Powinna byc ocena za całokształt jazdy, a nie za jeden bład, który czesto robi sie po 40min dobrej jazdy.
 
Oj dziewczyny nie straszcie mnie bo ja po nowym roku będę prawko robiła ;-)
a co do temp. to mój mały często ma 37 ale nic poza tym mu nie dolega zresztą gdzieś kiedyś czytałam że u niemowlaków temperatura może sięgać do 37.2 i to normalne więc póki nic innego się nie dzieję a kreseczka nie podnosi się do góry to myślę że nie ma się czym martwić;-)
 
małpko się nie poddawaj, w koncu zdasz. ja zdałam za pierwszym razem 5 lat temu a do tej pory jak jezdze do tyłu to nie zawsze wiem w którą stronę kierownice skręcic ( chyba jakis mam ubytek w główce) a mój mąż jest rewelacyjnym kierowcą i zdał za drugim razem, siostra moja zdała chyba za 6-7 i dziś jeździ duzo lepiej ode mnie. takze się nie poddawaj w koncu się uda
 
Małpko, nie poddawaj się, wiem jaki wściek bierze, jak za byle błedzik oblewają cały egzamin, ale to naprawde nie jest wymiernikiem, jak napisała Paulka tego czy się bedzie dobrym kierowcą. Zdasz, w koncu zdasz. I najlepiej wlasnie zima jeszcze , bo predkosci male sie rozwija i wiecej czasu na zastanowienie sie jest, chociaz strach bo slisko, spoko dasz rade! :-)
Tak jak Magdzik napisała, temp niemowlat jest normalna do 37.2 C :-)
 
reklama
Małpko ja zdałam za 6tym razem i na ostatnim egzaminie powiedziałam sobie ze to ostatni raz, bo widocznie nie pisane mmi jest prawko...i zdałam! Na pocieszenie powiem ci tak- moim zdaniem to tak nie powinny byc oceniane egzaminy na prawko bo byle jeden czasami bzdurny bład jest tak interpretowany zeby wyszło na nasza niekorzysc. Powinna byc ocena za całokształt jazdy, a nie za jeden bład, który czesto robi sie po 40min dobrej jazdy.

Ja tez za 6 -tym i też szłam z nastawieniem to ostatni raz i zdam i nie ma siły żeby nie.
Małpo głowa do góry , kiedyś w końcu zdasz :-)

co to temp to u nasz często 37,2 lub 37,3 i ot jest norma także spokojnie nie ma co się martwić.
 
Do góry