reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak powiedziec chłopakowi o ciazy????

juz jestem po kolacji z moim i mu powiedziała bardzo sie ucieszyl ale spytal sie czy go nie oszukuje a ja ze nie to mnie wysciskal i wlasnie wydzwania po kolegach i rodzicach ze bedzie tatusiem to chyba dobra reakcja
 
reklama
Rewelacyjna reakcja;)a tak się denerwowałaś niepotrzebnie, ale napisz, czy był ten smoczek i spioszki czy jak sie to wkońcu potoczyło?
na takim duzym talezu postawilam spioszki i wyzej kolacyjke i przykrylam a do soku wrzucilam smoczka jak podniusl przykrywke to zobaczyl spioszki i zachcialo mu sie pic wiec wziol sie napic i smoczka w usta zlapal i spytal sie czy jestem w ciazy a ja ze tak i powiedzialam zobacz pod chusteczke i tam lezal test ciazowy podeszedl do mnie i zaczol mnie przytulac i powiedzial ze jest najszczesliwszym tatusiem na calym swiecie:)
 
Też mam teraz podobny "problem" z moim facetem :) tyle że u mnie kupowanie śpioszków, bucików czy nawet smoczka odpada (przynajmniej w pierwszym trymestrze) nie to żebym była bardzo przesądna ale po co ryzykować zwłaszcza że zawsze słyszałam żeby nie przed rozwiązaniem nie kupować dziecku żeby nie zapeszyć :) :) Powiem facetowi, potem do lekarza i dopiero oznajmimy rodzicom i pewnie też kolegą :)
 
reklama
Do góry