reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak powiedziec chłopakowi o ciazy????

reklama
Toska Gratulacje :D!!!

Moj widzial jak robilam test, bo sam kupowal go!!! Nie wierzyl wiec zrobilam drugi - nie wierzyl, wiec zaczelam mowic o dziecku to sam sie przekonal, pozniej wizyta u gina :D!!!

Ale ja bym zrobila kolacje, swiece, amciu amciu i do malego slicznego pudeleczka wsadzila tescik- dala mu taki maly prezencik :D!!!
 
ł MałaEwelinka ja bym chcialabym miec coreczke ale jak narazie to tylko starania.

Wcześniej czy pózniej na pewno wam się uda.I życze abyś już niebawem mogła podzielić się z nami radosną nowiną.
Pozdrawiam.
 
Witam.Właśnie wczoraj dowiedziałam się,że będę mamą.Jestem bardzo szczęśliwa i wiem,że mój partner też się ucieszy.Wkońcu oboje tego pragneliśmy.Zaczeliśmy próbować 4 tyg temu i już nam się udało.Teraz tylko mam malutki problem.Nie wiem jak mu to powiedzieć.Chciałabym żeby było to coś co zapamięta do końca życia, ale narazie nie mam żadnych pomysłów.Kolacje romantyczną jadam dość często więc odpada :sorry: Mam jeszcze 1.5 tyg na wymyślenie czegoś gdyż mój facet jest na wyjeździe.Jak narazie dziś będąc w mieście kupiłam śliczne buciczki najmniejsze jakie znalazłam.Ale nie chce mu od tak ich wręczyć.Pomóżcie coś wymyśleć :-)
 
Do góry