reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
My dzis sprobowalismy kaszki ryzowej - niestety tylko lyzeczka bo madra mama nie pomyslala, ze potrzebuje inne smoczki. Kupilam dwojke dla Adasia, ale niestety kaszka za cholere nie leci :/ Najwazniejsze, ze kaszka smakowala i nie wypluwal ;-)

slyszalam, ze smoczki z krzyzykiem sa dobre bo "dostosowuja" sie do konsystencji. W mothercare ich nie mieli, nie wiecie, gdzie mozna je dostac? W tesco widzialam "weaning bottles" ale to bardziej do nauki picia z kubka. Chyba, ze macie jakies inne smoczki warte polecenia?
 
Josia a jakie masz butelki.
My mamy butelki drBrowns i najpierw do kaszki uzywałam nr 4 (bo najpierw piła dość żadką kaszkę) a potem przeszlam na te z rozcięciem Y, bo takie u nas są.
Ja zastanawiam się co moi rodzice będą wyrabiać z Zuzią jak teraz przylecimy, pewnie bedą ganiać sie na podłodze na czworaka.
 
Josia my używamy Tommee Tippee,Matt je kaszki tylko z butelki i nie chce łyżeczką:sorry2:To są smoczki dla każdego wieku:tak:Takie mamy,wkleję specjalnie takie duże zdjęcie,żebyś widziała dokładnie jak on wygląda:tak:Są wszędzie:w Bootsie,McCabesie,Tesco,Dunnesie:tak:
475317194_o.jpg
 
reklama
Dzieki dziewczyny ;)

nie napisalam, ze butelki mam Tommee Tippee :)

Tichonku, widze, ze dokladnie wkleilas te ktorych szukam - z rozcieciem krzyzykowym - wiec bedziemy latac w weekend i szukac :)

a na razie sprobuje jak mowi Aga. Tylko moglabys powiedziec dokladniej jakie proporcje wody i mleka? melko mam Aptamila Hungry Baby, Maly zjada 210ml (chociaz dzis jak zjadl pare lyzeczek kaszki to mleka tylko ok 160ml).

Jeszcze raz dzieki!
 
Do góry