reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy]

reklama
sms od Rudson

Nie chcę aby zginął na głównym wątku

Hej kobitki my od wczoraj w domu-wypisali nas o 19:00, dokładnie po 2 dobie. Ze względu na remont nie mam kompa w domu.
 
Niestety jeszcze nie informacje porodowe
i już nie świeże bo z godziny 16:30
ale nie było mnie w domu ...

od Malukiej:

Cały czas nieregularne skurcze, raz są co 3 raz 6-7, 10 a nawet
już 30 minut przerwy było. Póki co jestem w domu


od tej pory się nie kontaktowałam, nie chcę być namolna bo wiem jakie
to męczące ...
 
SMS o 14:27 od MALUTKIEJ

Jestem na porodówce. Przyjęli mnie na oddział ok 12.
Tak jak myślałam- nerka, porobili wszystkie badania.
Dali zastrzyk rozkurczowy na nerki. Rozwarcie przy przyjęciu 2,5cm.
Stwierdzili że skoro to od piątku trwa to raczej nie poród. Położyli mnie
pod KTG ok 13 i przy pierwszym skurczu odeszły mi wody.
Teraz mam 405cm trzymajcie kciuki... buziaki


a więc kciuki mocno zaciśnięte
 
Chciałam jeszcze przekazać wczorajszego sms od Malutkiej,
miałam już kompa wyłączonego dlatego pisze dopiero dziś:

"... Ja powoli dochodzę do siebie, rano na obchodzie powiedzieli że jutro do domu,
cieszyłam się jak cholera ale później był drugi obchód do dzieci i stwierdzili że we wrześniu jak byłam w szpitalu to byłam chora i muszą jeszcze małemu porobić badania.
No i po południu przyszła do mnie pani doktor z wynikami, po pierwsze mały jest za bardzo zółty i przynajmniej do jutra musi zostać w inkubatorze pod lampami
a po drugie dlatego że byłąm w ciąży przeziębiona to mały ma o drugie tyle za wysokie crp i musimy zostać w szpitalu jeszcze 5 dni bo będzie dostawał 2 razy dziennie antybiotyk ...
Normalnie jestem załamana, mówią że to niby nic poważnego, że tylko infekcja
no ale jednak coś i do tego jeszcze te lampy. Dobrze choć że mam go u siebie na sali
i mogę sama go do karmienia wkładać i wyciągać ..."
 
Wiadomość od Monysi.

Hej. Przyjęli mnie wczoraj na patologię, dziś zrobili test na oxy i lekarz kazał mnie już zostawić więc chodzę sobie z kroplówką ale nic się specjalnego nie dzieje więc pewnie mnie odeślą z powrotem na oddział. Pozdrawiam Cioteczki
Monysia
 
reklama
pisze ze szpitala , urodziłam wczoraj o 14:35 Maksymilian waży 3900 i ma 56cm urodziłam całkiem na znieczuleniu , niestety mnie cieli :-(

teraz sobie leżymy i uczymy się jeść cycusia mamusi:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry