reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
U mnie stety niestety 13tego beta...

A jak sytuaucja u Ciebie?
Moja wielka baba ma już prawie 4 kg i 7 tygodni na liczniku. Pediatra z powodu zaparć zmieniła mleko na hydrolizat który obrzydliwie śmierdzi ale działa… W nocy je 2-3 razy. Bywa ze jestem zmęczona ale patrzę na mój cud i wiem ze warto walczyć :)
 

Załączniki

  • 8A3A8673.jpeg
    8A3A8673.jpeg
    55 KB · Wyświetleń: 107
  • 8A3A9229.jpeg
    8A3A9229.jpeg
    39,5 KB · Wyświetleń: 103
  • 8A3A9186.jpeg
    8A3A9186.jpeg
    39,5 KB · Wyświetleń: 106
Moja wielka baba ma już prawie 4 kg i 7 tygodni na liczniku. Pediatra z powodu zaparć zmieniła mleko na hydrolizat który obrzydliwie śmierdzi ale działa… W nocy je 2-3 razy. Bywa ze jestem zmęczona ale patrzę na mój cud i wiem ze warto walczyć :)
trylion serc moglabym kliknac! cudonie Was uchwycono, mala to slodycz, zaraz skacze mi glukoza jak po obciążeniu z krzywa cukrzycowa:-)
 
trylion serc moglabym kliknac! cudonie Was uchwycono, mala to slodycz, zaraz skacze mi glukoza jak po obciążeniu z krzywa cukrzycowa:-)
To była sesja noworodkowa, robią takie ale tylko do wieku 2 tygodni bo potem
Dziecka się nie da tak ułożyć :) już się wstępnie rozglądaj za fotografem i klep termin bo to mega fajna pamiątka. A krzywa dobrze Ci wyszła? Ja miałam granicznie i kontrolowałam w domu glukometrem
 
reklama
To była sesja noworodkowa, robią takie ale tylko do wieku 2 tygodni bo potem
Dziecka się nie da tak ułożyć :) już się wstępnie rozglądaj za fotografem i klep termin bo to mega fajna pamiątka. A krzywa dobrze Ci wyszła? Ja miałam granicznie i kontrolowałam w domu glukometrem
Dzieki za podpoowedz, masz racje z tym terminem. Ja to nudna jestem, wszystko mam ksiazkowo poki co...i oby tak zostalo.
 
Do góry