reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
hej ! neoparin nadal w uzyciu i inne tabsy. Marze by zejsc z encortonu i zastrzykow. Czy to mozliwe z trombofilią?
Jak sie czujesz? infekcja minrla? baby girl kopie?
Ja brałam steryd do końca 12 tyg a clexane nadal… infekcja tylko już się tli, kaszel spowodował silne nadwyrężenie mięśnia przy kręgosłupie i ledwo się ruszam :) mała słabo ruchliwa bo łożysko mam z przodu wiec mniej ją odczuwam. Ale się kręci rano i wieczorem. Zrobiłam znów badania w tym indeks sflt/PLGF i na razie jest odpukać ok. Ale już bym chciała być po, bo jednak ciąża lekka nie jest.
 
Ja brałam steryd do końca 12 tyg a clexane nadal… infekcja tylko już się tli, kaszel spowodował silne nadwyrężenie mięśnia przy kręgosłupie i ledwo się ruszam :) mała słabo ruchliwa bo łożysko mam z przodu wiec mniej ją odczuwam. Ale się kręci rano i wieczorem. Zrobiłam znów badania w tym indeks sflt/PLGF i na razie jest odpukać ok. Ale już bym chciała być po, bo jednak ciąża lekka nie jest.
A jakie masz objawy negatywne?
 
Ja brałam steryd do końca 12 tyg a clexane nadal… infekcja tylko już się tli, kaszel spowodował silne nadwyrężenie mięśnia przy kręgosłupie i ledwo się ruszam :) mała słabo ruchliwa bo łożysko mam z przodu wiec mniej ją odczuwam. Ale się kręci rano i wieczorem. Zrobiłam znów badania w tym indeks sflt/PLGF i na razie jest odpukać ok. Ale już bym chciała być po, bo jednak ciąża lekka nie jest.
Jeszcze trochę tych upragnionych męczarni. Pomysl jak daleko zaszlas! Girl power !
 
Dziewczyny a co u Was, jak postępy??

Mamy dane dane nowej dawczyni i wyznaczoną datę jej punkcji już w czerwcu. Mam trochę wyrzuty, że zostawiam 3 zarodki w PL (nieprzebadane) i rozpoczynam nową procedurę (z badaniami PGT-A). No, ale przy koszcie immunoglobulin, które muszę przyjąć (7500zł za jeden wlew) muszę mieć pewność, że zarodek jest zdrowy.
 
Mamy dane dane nowej dawczyni i wyznaczoną datę jej punkcji już w czerwcu. Mam trochę wyrzuty, że zostawiam 3 zarodki w PL (nieprzebadane) i rozpoczynam nową procedurę (z badaniami PGT-A). No, ale przy koszcie immunoglobulin, które muszę przyjąć (7500zł za jeden wlew) muszę mieć pewność, że zarodek jest zdrowy.
Koszty ogromne…
 
reklama
Tak. A dodatkowo w razie powodzenia mam zalecenie w sumie 3 takich wlewów...
Jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę zajmować się w wolnej chwili podrabianiem banknotów 100-złotowych.
A jak się nazywa preparat? Masakra ile to in vitro kosztuje jeśli się chce wykorzystać wszystko co może zwiększyć szanse.
 
Do góry