reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Cześć! Ja na forum zaglądam regularnie - choć tak bardziej z "przyczajki", w roli czytelnika. Nie pisze z braku czasu -tempo życia przy 2ce małych brzdąców i jednoczesnej pracy zawodowej jest momentami zastraszające! A z ciekawostek to 1.11. minęły dokladnie 2 lata od transferu mojego Wiktora 🩵

Niezmiennie trzymam za Was kciuki! Mam nadzieję, że i reszta dziewczyn odezwie się i da znać co u nich 😊
 
reklama
Słyszałyście o takiej metodzie invitro - capa ivm? Czy z Polsce jakaś klinika to wykonuje? Polega to na tylko 3 dniach stymulacji i pobraniu niedojrzałych komórek. Komórki dojrzewają w laboratorium 😀
 
Słyszałyście o takiej metodzie invitro - capa ivm? Czy z Polsce jakaś klinika to wykonuje? Polega to na tylko 3 dniach stymulacji i pobraniu niedojrzałych komórek. Komórki dojrzewają w laboratorium 😀
Dzisiaj koleżanka mi o tym artykul przeslala:
 
Dzisiaj koleżanka mi o tym artykul przeslala:
No właśnie to czytałam! To nadzieja że nie trzeba będzie przechodzić takiej długiej stymulacji i że będzie więcej jajek 😀 pewnie ja już się nie załapie ale młodsze dziewczyny? Kto wie? Pewnie to kwestia sprzętu i pożywek w laboratorium!
 
Witajcie dziewczyny,
Co u Was ? Jak się macie ? Jak Wasze maluszki ? Ja tak siedzę i rozmyślam o 2 procedurze. Mam 3 mrozaczki i tak się zastanawiam czy nie wrócić po nie. Miłego wieczorku
Hej Aniu🙂
U nas leci dniem za dniem. Mały ma już 9,5mc co chwilę wstaje, a parę dni temu zaczął siedzieć😍


Cześć! Ja na forum zaglądam regularnie - choć tak bardziej z "przyczajki", w roli czytelnika. Nie pisze z braku czasu -tempo życia przy 2ce małych brzdąców i jednoczesnej pracy zawodowej jest momentami zastraszające! A z ciekawostek to 1.11. minęły dokladnie 2 lata od transferu mojego Wiktora 🩵

Niezmiennie trzymam za Was kciuki! Mam nadzieję, że i reszta dziewczyn odezwie się i da znać co u nich 😊

Jej, to już 2 lata minęło? Pamiętam jak się przygotowywałaś do tego transferu, a potem to oczekiwanie na wynik bety.
PS. Też chciałam nazwać synka Wiktor, ale mąż się nie zgodził i stanęło na Maksymilianie😃
 
reklama
Weź wszystko co masz. Zależy od sytuacji takie badania zleci. Pewnie allo mlr, cross match, cytokjny, subpopulacji limfocytów kiry może hla 😀 docent to super człowiek!
 
Do góry