reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Madziu raz jeszcze gratulacje Kochanej córeczki. No wytrzymaj wiem że jesteś wielka i dasz radę. Ja na szczęście po porodzie sąsiadkę miałam spoko. Jutro już do domku i tam odpoczniesz. Trzymamy z Matim kciuki by sąsiadka zamkla paszczę i nie chcrapala🤣.
Dziś kochana do domku, dokładnie za minute wychodzę 🔥💪😊
 
reklama
A ja sobie dziewczynki leżę w szpitalu ( moja córcia urodziła się przed terminem…. Tj wczoraj o 9:52) i nie mogę spać, bo panna która dzieli ze mną pokój tak chrapie, ze zwyczajnie spać się nie da … nie pomaga klaskanie, zagwizdanie…. To teraz pisząc z Wami świece jej latarka z komórki „prosto w oczy” … i czekam aż zmieni pozycje spania hihihi … mialam nie spać przez dziecko, a tu dziecko daje dzielnie pospać a sąsiadka nie … może zaraz światło górne zapale 🤣🤣🤣 dobrze, ze jutro do domu 🔥🤣🙈
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
 
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
Rzeczywiście ostatnio u nas wysyp porodów 😀 super! Wiosna - przyroda się rodzi i dzieci się rodza!
 
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
Cesarka ( na życzenie ) była planowana na 12.05 ale odeszły mi wody 07.05 o 2:00 w nocy … i mimo wszystko zdecydowałam się na cesarkę :)
 
U mnie też problemy..🙈🙈🙈. Może coś podpowiecie lub pocieszyciel dziewczynki ...
Młody jest nadal zazolcony( mniej niż na początku ale nadal) . Dziś pediatra wypisała mi skierowanie na badanie bilirubiny. Będę badanie robić ale dopiero jutro. Niby nie mówiła, że ja to mocno niepokoi ale woli sprawdzić. Oczywiście przeczytałam neta i już jestem przerażona, że może to jakaś patologiczna żółtaczka. Za wysoka bilirubina może uszkodzić mózg nawet 🙈... Czy może być tak, że młody jest jeszcze lekko żółty i ten kolor tak wolno schodzi mimo iż bilirubina w normie? w szpitalu młody miał bilirubinę w normie dla żółtaczki fizjologicznej ( w 2 dniu 9 a 8 dniu 10)..wypuscili nas bezproblemowo. Młody ma 4 tyg i 6 dni. Karmię go tylko piersią .CC było w 37 tc.
Kochana jako położna dziecko może być żółte do 6 tyg jeśli karmione jestvtylko piersią 🥰 spokojnie. Mówi Ci to położna 😍
 
Kochana jako położna dziecko może być żółte do 6 tyg jeśli karmione jestvtylko piersią 🥰 spokojnie. Mówi Ci to położna 😍
Dziękuję Ci z odpowiedź bardzo ♥️...mam jeszcze pytanie co do kupek. Kupki młodego są takie musztardowej w kolorze ( kolor chyba ok) z grudkami ale konsystencja jest taka trochę kisielowata. Nie wiem czy to śluz czy po prostu taka kupka. Myślisz, że jest w porządku? Zaczęłam się im bardziej przyglądać po tym jak pojawiły się problemy z brzuszkiem i gazami.
 
Dziękuję Ci z odpowiedź bardzo ♥️...mam jeszcze pytanie co do kupek. Kupki młodego są takie musztardowej w kolorze ( kolor chyba ok) z grudkami ale konsystencja jest taka trochę kisielowata. Nie wiem czy to śluz czy po prostu taka kupka. Myślisz, że jest w porządku? Zaczęłam się im bardziej przyglądać po tym jak pojawiły się problemy z brzuszkiem i gazami.
Wszystko dobrze z dnia na dzień powinna być już coraz bardziej ukształtowana ❤️ spokojnie karmisz piersią i nie musi tez noworodek dziennie kupki robić ❤️

A teraz mogę się pochwalić podczas II procedury in-vitro (jestem po dwóch nieudanych transferach) po punkcji okazało się ze mam tylko 3 jajeczka, 2 dojrzałe i tylko jedno się zaplodnilo. Podali mi zarodek w 3 dobie ponieważ bali się ze nie dotrwa do 5 doby..
6 dpt zobaczyłam II piękne kreseczki a wczoraj w USG moj okruszek malutki 🥰🥰 serduszka jeszcze nie widać ale to dopiero 5+3 ❤️
 
reklama
Wszystko dobrze z dnia na dzień powinna być już coraz bardziej ukształtowana ❤️ spokojnie karmisz piersią i nie musi tez noworodek dziennie kupki robić ❤️

A teraz mogę się pochwalić podczas II procedury in-vitro (jestem po dwóch nieudanych transferach) po punkcji okazało się ze mam tylko 3 jajeczka, 2 dojrzałe i tylko jedno się zaplodnilo. Podali mi zarodek w 3 dobie ponieważ bali się ze nie dotrwa do 5 doby..
6 dpt zobaczyłam II piękne kreseczki a wczoraj w USG moj okruszek malutki 🥰🥰 serduszka jeszcze nie widać ale to dopiero 5+3 ❤️
Wspaniałe ♥️ oby tak dalej 😉 trzymamy kciuki 💪
 
Do góry