reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Madziu raz jeszcze gratulacje Kochanej córeczki. No wytrzymaj wiem że jesteś wielka i dasz radę. Ja na szczęście po porodzie sąsiadkę miałam spoko. Jutro już do domku i tam odpoczniesz. Trzymamy z Matim kciuki by sąsiadka zamkla paszczę i nie chcrapala🤣.
Dziś kochana do domku, dokładnie za minute wychodzę 🔥💪😊
 
reklama
A ja sobie dziewczynki leżę w szpitalu ( moja córcia urodziła się przed terminem…. Tj wczoraj o 9:52) i nie mogę spać, bo panna która dzieli ze mną pokój tak chrapie, ze zwyczajnie spać się nie da … nie pomaga klaskanie, zagwizdanie…. To teraz pisząc z Wami świece jej latarka z komórki „prosto w oczy” … i czekam aż zmieni pozycje spania hihihi … mialam nie spać przez dziecko, a tu dziecko daje dzielnie pospać a sąsiadka nie … może zaraz światło górne zapale 🤣🤣🤣 dobrze, ze jutro do domu 🔥🤣🙈
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
 
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
Rzeczywiście ostatnio u nas wysyp porodów 😀 super! Wiosna - przyroda się rodzi i dzieci się rodza!
 
Moje gratulacje 🥰 bardzo bardzo się cieszę. W którym tc urodziłaś? Czemu ostatecznie cesarka? Coś się działo?

Swoją drogą dziewczyny... Mam takie przemyślenia... Jestem na forum od kiedy...Początek 2021? Najpierw kafeteria, teraz tu. Jak patrzę na wysyp postów o porodach, dzidziusiach to buzia sama się śmieje. Niesamowite jak wiele z nas przez te 2.5 roku doczekało się malenstwa 🥰 wiem, że nie dla wszystkich dziewczyn temat starań to temat zamknięty i pewnie przez bol w sercu czasem trudno się czyta takie wiadomości, ale naprawdę mocno mocno wierzę, że na każdą z nas przyjdzie moment i zostanie Mama 🩵
Cesarka ( na życzenie ) była planowana na 12.05 ale odeszły mi wody 07.05 o 2:00 w nocy … i mimo wszystko zdecydowałam się na cesarkę :)
 
U mnie też problemy..🙈🙈🙈. Może coś podpowiecie lub pocieszyciel dziewczynki ...
Młody jest nadal zazolcony( mniej niż na początku ale nadal) . Dziś pediatra wypisała mi skierowanie na badanie bilirubiny. Będę badanie robić ale dopiero jutro. Niby nie mówiła, że ja to mocno niepokoi ale woli sprawdzić. Oczywiście przeczytałam neta i już jestem przerażona, że może to jakaś patologiczna żółtaczka. Za wysoka bilirubina może uszkodzić mózg nawet 🙈... Czy może być tak, że młody jest jeszcze lekko żółty i ten kolor tak wolno schodzi mimo iż bilirubina w normie? w szpitalu młody miał bilirubinę w normie dla żółtaczki fizjologicznej ( w 2 dniu 9 a 8 dniu 10)..wypuscili nas bezproblemowo. Młody ma 4 tyg i 6 dni. Karmię go tylko piersią .CC było w 37 tc.
Kochana jako położna dziecko może być żółte do 6 tyg jeśli karmione jestvtylko piersią 🥰 spokojnie. Mówi Ci to położna 😍
 
Kochana jako położna dziecko może być żółte do 6 tyg jeśli karmione jestvtylko piersią 🥰 spokojnie. Mówi Ci to położna 😍
Dziękuję Ci z odpowiedź bardzo ♥️...mam jeszcze pytanie co do kupek. Kupki młodego są takie musztardowej w kolorze ( kolor chyba ok) z grudkami ale konsystencja jest taka trochę kisielowata. Nie wiem czy to śluz czy po prostu taka kupka. Myślisz, że jest w porządku? Zaczęłam się im bardziej przyglądać po tym jak pojawiły się problemy z brzuszkiem i gazami.
 
Dziękuję Ci z odpowiedź bardzo ♥️...mam jeszcze pytanie co do kupek. Kupki młodego są takie musztardowej w kolorze ( kolor chyba ok) z grudkami ale konsystencja jest taka trochę kisielowata. Nie wiem czy to śluz czy po prostu taka kupka. Myślisz, że jest w porządku? Zaczęłam się im bardziej przyglądać po tym jak pojawiły się problemy z brzuszkiem i gazami.
Wszystko dobrze z dnia na dzień powinna być już coraz bardziej ukształtowana ❤️ spokojnie karmisz piersią i nie musi tez noworodek dziennie kupki robić ❤️

A teraz mogę się pochwalić podczas II procedury in-vitro (jestem po dwóch nieudanych transferach) po punkcji okazało się ze mam tylko 3 jajeczka, 2 dojrzałe i tylko jedno się zaplodnilo. Podali mi zarodek w 3 dobie ponieważ bali się ze nie dotrwa do 5 doby..
6 dpt zobaczyłam II piękne kreseczki a wczoraj w USG moj okruszek malutki 🥰🥰 serduszka jeszcze nie widać ale to dopiero 5+3 ❤️
 
reklama
Wszystko dobrze z dnia na dzień powinna być już coraz bardziej ukształtowana ❤️ spokojnie karmisz piersią i nie musi tez noworodek dziennie kupki robić ❤️

A teraz mogę się pochwalić podczas II procedury in-vitro (jestem po dwóch nieudanych transferach) po punkcji okazało się ze mam tylko 3 jajeczka, 2 dojrzałe i tylko jedno się zaplodnilo. Podali mi zarodek w 3 dobie ponieważ bali się ze nie dotrwa do 5 doby..
6 dpt zobaczyłam II piękne kreseczki a wczoraj w USG moj okruszek malutki 🥰🥰 serduszka jeszcze nie widać ale to dopiero 5+3 ❤️
Wspaniałe ♥️ oby tak dalej 😉 trzymamy kciuki 💪
 
Do góry