reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Strusio, miałaś badane komórki nk i cd138, czy bez tych badań w histeroskopii wyszedł stan zapalny?
Prosiłam o cd138 . Lekarz , konkretnie dr. Doniec ( jeden z najlepszych od histero) powiedział, że jeśli będzie widzial potrzebę przebada pod tym kątem. Ma wyniku mam napisace że w barwieniu przeciwciałem cd38 ujawniono w podściółce dość liczne komórki plazmatyczne( cokolwiek to znaczy 🤪). Nie wiem czy to cd38 ma związek z CD138. W każdym bądź razie wykryli u mnie subkliniczny stan zapalny i niby nie ma tragedii.
 
@Zuzanna..., miałam założony dzisiaj cewnik Foleya, tzw balonik, który wypadł po ok 3h. Położna powiedziała,że to dobry znak, że szyjka pracuje... Teraz mam bolesne skurcze, które idą w kręgosłup tak ok co 7 minut 🙈 pani doktor na obchodzie powiedziała, że albo mi się to rozkręci i urodzę niebawem bez dodatkowej indukcji albo się uspokoi i rano dadzą dodatkowo oksytocyna. Prośba o kciuki !!! Dzieje się 😵
 
Ostatnia edycja:
@Zuzanna..., miałam założony dzisiaj cewnik Foleya, tzw balonik, który wypadł po ok 3h. Położna powiedziała,że to dobry znak, że szyjka pracuje... Teraz mam bolesne skurcze, które idą w kręgosłup tak ok co 7 minut 🙈 pani doktor na obchodzie powiedziała, że albo mi się to rozkręci i urodzę niebawem bez dodatkowej indukcji albo się uspokoi i rano dadzą dodatkowo oksytocyna. Prośba o kciuki !!! Dzieje się 😵
Jesteśmy wszystkie z Wami kochana. Trzymamy bardzo mocno kciuki ✊👊😘
 
@Zuzanna..., miałam założony dzisiaj cewnik Foleya, tzw balonik, który wypadł po ok 3h. Położna powiedziała,że to dobry znak, że szyjka pracuje... Teraz mam bolesne skurcze, które idą w kręgosłup tak ok co 7 minut 🙈 pani doktor na obchodzie powiedziała, że albo mi się to rozkręci i urodzę niebawem bez dodatkowej indukcji albo się uspokoi i rano dadzą dodatkowo oksytocyna. Prośba o kciuki !!! Dzieje się 😵
Czekamy czekamy 😍 i oby poród przebiegł bardzo sprawnie !
 
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
 
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Gratulacje!!! Super, że gładko poszło 😍🥰Niech maluszek zdrowo rośnie 😍😍...mam nadzieję, że kiedyś będę mogła tu napisać podobny post ❤️
 
reklama
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Wspaniałe wiadomości ❤️❤️ wielkie gratulacje. Dziewczyny wszystkim wam życzę abyście mogły w przyszłości takie posty pisać😉😉 ❤️
 
Do góry