reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczyny jutro ta punkcja a ja zobaczyłam ze ostatni wymaz z pochwy miałam 3 miesiące temu i 10 dni a powinien być ważny 3 mieisiace czy to problem? :(
 
Nie stresuj się będzie dobrze 😊. A jeśli chodzi o ten wymaz to chyba powinien być zrobiony cykl przed, żeby jakich bakterii nie przenieś. Tak myślę 🤔
 
Dziewczynki już jestem po 🥰 wszystko dobrze pobrali mi 7 jajeczek 🥰 wiec chyba tragedii nie ma :) jutro maja się ze mną skontaktować jak sie zapładniają mam nadzieje ze będzie wszystko super
Super... oby wszystkie jajeczka były ok... bo mi pobrali 11 z tego 8 mozna było zapłodnić ... wszystkie sie zapłodniły... ale z tego zostały 4 blastocysty .. trzymam kciuki zeby u ciebie wszystkie można było zapłodnić!!!
 
reklama
Do góry