reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Moje gratulacje! Kolejny kroczek naprzód! Teraz czekamy na zielone światło że strony badań albo mlr 💪

Co do takich kluc, dyskomfortu to u mnie to był zawsze objaw zbliżającej się miesiączki. Ja bym się nie niepokoiła.
Dziękuję 🥰 udało mi się chyba namówić moja doktor na transfer 2 blastocyst. Kręciła nosem ale powiedziała, że ok.

Powiem Ci, że ja nie mam bolesnych miesiączek wcale ( nie czuję nic przed i w trakcie) a ten ból był mocny i trzymał mnie 3godziny non stop dlatego się przestraszyłam 😬 .. na szczęście po magnezie i progesteronie przeszedł ..ufff
 
reklama

Dziękuję 🥰 udało mi się chyba namówić moja doktor na transfer 2 blastocyst. Kręciła nosem ale powiedziała, że ok.

Powiem Ci, że ja nie mam bolesnych miesiączek wcale ( nie czuję nic przed i w trakcie) a ten ból był mocny i trzymał mnie 3godziny non stop dlatego się przestraszyłam 😬 .. na szczęście po magnezie i progesteronie przeszedł ..ufff
I kiedy masz transfer?
 
Zależy jaki będzie wynik allo mlr. Jeśli dobry to transfer najpewniej we wrześniu 🙂
AhAh.aaa to wrzesień juz tuż tuż 😉 szybciutko zleci 😊
Ja się staram nie nakręcać ale przyznaję szczerze że odkąd usłyszałam że wyniki ok i ruszamy z tematem to to jest jedyne o czym myślę...nie potrafie nie-myśleć o tym i trochę się boję że za dużo nadziei pokładam w tym..a z drugiej strony...co ma być to będzie, prawda?
 
AhAh.aaa to wrzesień juz tuż tuż 😉 szybciutko zleci 😊
Ja się staram nie nakręcać ale przyznaję szczerze że odkąd usłyszałam że wyniki ok i ruszamy z tematem to to jest jedyne o czym myślę...nie potrafie nie-myśleć o tym i trochę się boję że za dużo nadziei pokładam w tym..a z drugiej strony...co ma być to będzie, prawda?
Warto podejść na luzie ( wiem, że łatwo powiedzieć ale nie ma innej rady. Jak człowiek mniej się spina zwykle wszystko lepiej wychodzi )... Dokładnie. Będzie co ma być - czyli sukces 🥰!
 
. Jestem przed transferem zarodka. Dzisiaj mam 18 dc i zaczyna mnie pobolewać brzuch jak zawsze tydzień przed okresem , czy to normalne skoro biorę estrofem i luteinę ?
 
reklama
. Jestem przed transferem zarodka. Dzisiaj mam 18 dc i zaczyna mnie pobolewać brzuch jak zawsze tydzień przed okresem , czy to normalne skoro biorę estrofem i luteinę ?
Mówiąc szczerze to nie pamiętam czy miałam takie objawy przy braniu hormonów... ja generalnie niespecjalnie znosiłam faszerowanie się lekami - jak przyjmowalam leki dopochwowo, miałam infekcje, jak brałam accofil to zdarzyło mi się zasłabnąć... nic nie jest obojętne dla naszego organizmu, być może Ty reagujesz w ten sposób. Kiedy masz transfer?
 
Do góry