reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

No jakbym miala chociaz plamienie to mialabym nadzieje😁😁a nie mialas zadnego bolu, klucia w brzuchu? Bo ja nic kompletnie😞dzis 5dpt
Kompletnie nic, czułam się świetnie. Dopiero później zaczęły się dolegliwości. Od 3 tygodnia do 7 włącznie prawie umierałam. Miałam chyba wszystkie możliwe objawy. Teraz się trochę uspokoiło, bo dłużej bym chyba tak nie pociągnęła.
Głowa do góry, będzie dobrze. To kiedy badanie bety? Pewnie koło soboty?
 
reklama
Kompletnie nic, czułam się świetnie. Dopiero później zaczęły się dolegliwości. Od 3 tygodnia do 7 włącznie prawie umierałam. Miałam chyba wszystkie możliwe objawy. Teraz się trochę uspokoiło, bo dłużej bym chyba tak nie pociągnęła.
Głowa do góry, będzie dobrze. To kiedy badanie bety? Pewnie koło soboty?
No na wypisie z kliniki kazali dopiero po 11 dniach zrobic, ale ja planuje bete na piątek, sobote😁to byla 5 dniowa blastka więc powinno wtedy juz cos wykazac
 
Dzień dobry,
Czy mogę dziewczyny do Was dołączyć? Jestem po in vitro, transfer miałam w środę 23.11, niestety nie mam absolutnie żadnych objawów, bolą mnie tylko piersi, ale to od hormonów, tak więc myślę, ze sie nie udało. To byl moj pierwszy transfer, lecze sie w klinice Eurofertil.

Witamy 😊
Przy in vitro pierwsze objawy ciąży zawsze miałam dopiero po pozytywnym teście bety 😂 wcześniej wszystko zrzucałam na zbliżającą się miesiączkę. Także daj sobie czas i myśl pozytywnie:)
 
Witamy 😊
Przy in vitro pierwsze objawy ciąży zawsze miałam dopiero po pozytywnym teście bety 😂 wcześniej wszystko zrzucałam na zbliżającą się miesiączkę. Także daj sobie czas i myśl pozytywnie:)
Cięzko mi bardzo😂😂caly czas sie bardzo mocno w suebie wsłuchuje i nic kompletnie , zadnych znakow, tak sie czuje jakbym zadnego transferu nie miala, zadnych boli jak na okres, nic kompletnie🙄
 
Dzień dobry,
Czy mogę dziewczyny do Was dołączyć? Jestem po in vitro, transfer miałam w środę 23.11, niestety nie mam absolutnie żadnych objawów, bolą mnie tylko piersi, ale to od hormonów, tak więc myślę, ze sie nie udało. To byl moj pierwszy transfer, lecze sie w klinice Eurofertil.
Za wcześnie jeszcze na jakieś objawy :) jak mialas podana blastke to jakiś tydzień musi minąć do implantacji. Nie stresuj się i nie doszukuj objawów. Postaraj się zająć głowę czymś innym i zrobić badanie beta z krwii tak jak tobie kazali w klinice. Nie rób testów z moczu bo one są mniej czule wiec nic nie wyjdzie. Będę trzymać kciuki.
 
Za wcześnie jeszcze na jakieś objawy :) jak mialas podana blastke to jakiś tydzień musi minąć do implantacji. Nie stresuj się i nie doszukuj objawów. Postaraj się zająć głowę czymś innym i zrobić badanie beta z krwii tak jak tobie kazali w klinice. Nie rób testów z moczu bo one są mniej czule wiec nic nie wyjdzie. Będę trzymać kciuki.
Dziękuje za dodadnie otuchy😁
 
reklama
Cięzko mi bardzo😂😂caly czas sie bardzo mocno w suebie wsłuchuje i nic kompletnie , zadnych znakow, tak sie czuje jakbym zadnego transferu nie miala, zadnych boli jak na okres, nic kompletnie🙄
U mnie objawów nie było praktycznie wcale, także nie przejmuj się, każda z nas jest inna. Wiem, że trudno o cierpliwość, ale... też przez to przechodziłyśmy 😉. Ja miałam zrobić betę dopiero 14dpt, a usg miesiąc później...
 
Do góry