reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

Skaba no pewnie że Jasiek to super imię,dzieci też są cudne,zwłaszcza jak śpią:-D:-DW ogóle są bardzo 'grzeczne',słuchają rodziców(nie wiedzieć czemu kupiłam gazetę wczoraj 'Super niania');-)
Oczywiście żartuję ale imię jest suuuuuuuuupppppppeeerrrrrrrrrrrrr!!
 
reklama
Dziewczyny, ale z nas już znajomi się śmieli, ze kolejne dziecko będzie miało na imię Pumba, hahaahahahahaahahaahaha!

skaba1- A co do Jasia , to mi się podoba to imię bo jest słodkie dla malucha, a dla dorosłego eleganckie, męskie, takie z klasą.
 
Wiecie co, a ja mam imię po mojej babci- (dziękuję tylko Bozi,że nie miała na imię Genowefa) i jestem bardzo dumna z tego faktu, bo to świetna kobieta była.

A u nas kwestie imienia jakoś narazie nie budzą większych emocji, ale to tylko dla tego, że nie wiemy kto się ukrywa w moim brzucholku, ale pewnie się zacznie..:-);-)
 
Dziewczyny,
gdzie znajdę bogatą listę imion. W szczególności chodzi mi o te pospolite imiona dla chłopca i dziewczynki:sorry::sorry:. POMÓŻCIE!!!
 
Hejka,
widze ze jest pare chetnych na Lene :-D Lenki to cudowne dziewczynki! Nasza jest przeurocza ale i szalona ale to chyba z powodu jej znaku zodiakalnego:baffled:

Teraz dla dziewczynki obstawialam Lidka ale maz stwierdzil ze bedzie chlopak i ma byc Emil. Faktycznie lekarz na 99% potwierdzil ze to synek i bedzie Emil :szok:
Siwona moze sie zamienimy mezami? Mi tez to imie sie nie podoba a moj maz sie nim zachwyca :confused: ale juz powoli sie przyzwyczajam.... co zrobic....
A Emil z drewutni to z "Dzieci z Bulerbyn" nie pmietam jak sie pisze to miasteczko :laugh2: to szweckie imie.... juz nie wspomne o Emilu z Gostolina z serialu "Zlotopolscy" to jeszcze gorsze skojarzenie :wściekła/y:
 
Secasia, mnie już wszyscy skutecznie wyleczyli z Emila:baffled:,teraz mam nadzieję, że uda mi się przeforsować Olka:-D (podobno jak się facet wzruszy po narodzinach syna, to na wszystko się zgadza, więc w najgorszym wypadku imię ustalimy jak się dzidziuś urodzi:-)), a tak wogóle to z tymi chłopięcymi imionami to strraszny problem, nie ma z czego wybrać:no::no: A może będzie dziewczynka i po problemie...
 
reklama
masz racje! miasteczka mi sie pokitrasily :-D ale obie bajki szweckie :tak:

odbylam powazna rozmowe z mezusiem po przeczytaniu "opisu charakteru" chlopca o imienia Emil i jeszcze bedziemy pertraktowac :-D
ale i tak bedzie ciezko bo wybor imion faktycznie jest nedzny a i my mamy odmienne gusta:-(
 
Do góry