reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Jeżeli chłopiec, to Ignacy, a jeżeli dziewczynka, to pojawia się problem, bo nie lubię imion kończących się na literę 'a'. Może ze względu na pochodzenie ojca pozwolą mi nadać imię Nico, a jak nie, to nie mam pojęcia.
 
reklama
Nastka jak najbardziej trafione imiona :-D mój synek to Kacper

No a przyszłe dziecię to Oskar Mikołaj (dziewczynka miała być Maja Agnieszka - to drugie po mnie), może się jeszcze kiedyś doczekam :tak:
 
a ja nie wiem czy bedzie Zuzia bo wczoraj gadałam z sasiadka obok, tez jest w ciazy i też bedzie Zuzia a ona ma termin 3 tygodnie przede mną........
 
reklama
a ja nie wiem czy bedzie Zuzia bo wczoraj gadałam z sasiadka obok, tez jest w ciazy i też bedzie Zuzia a ona ma termin 3 tygodnie przede mną........

Nie patrz na to! Jak Ci się podoba to daj i już, bo i tak będzie miała przecież inne nazwisko:tak:
U nas jednego roku to kilka koleżanek dalo córkom imie Hania bo taki był szał, i nikt na nikogo ni epatrzył:tak:
 
Do góry