reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Kiedyś Agnieszek było dużo, teraz jest ich chyba już znacznie mniej.. .Ja myślę żeby dziewczynkę tak nazwać właśnie. Ale pewna nie jestem jeszcze;-)
 
reklama
ivi: jakie ładne imię ci chodzi po głowie dla dziewczynki:-D ja tak jak agugucha jestem za;-) heheh A bardziej serio to teraz już mało kto daje to imię, ale w latach 80. był boom na Agi:tak:
 
:-Dja się w 84 urodziłam i mama bardzo chciała mnie nazwać Agnieszka, no ale jej nie poszło:sorry2: za to mnie również podoba się Lena i to był mój faworyt i jeszcze Hania ale mojemu M dalej nic się nie podoba tylko ten Jaś i Jaś i kurczę, musi być chłopak:-D
 
ja miałam byc Ania, ale to byłaby czwarta Ania w rodzinie i rodzice zmienili na Iwonę;-)
 
My musimy wymyślić dwa imiona i dla dziewczynek już są Zosia i Hania , z chłopcami idzie trudniej mój J. obstaje przy Janku,wiec może bedzie parka :tak:
 
reklama
My jeszcze przed ślubem i ciążą mieliśmu wybranie imiona: Emilia albo Jaś. Ale po tym, jak lekarka zasugerowała, że może być chłopak to imiona nam się rozrosły jeszcze do Konrada i Mateusza i sami teraz nie wiemy, które wybrać :-D
 
Do góry