reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

a ja jeszcze nie wymyslalilam imienia dla dziewuszki.... ale przynajmniej mam juz propozycje... i zaczynam sie z nia oswajac... Maja :-)
 
reklama
a ja jeszcze nie wymyslalilam imienia dla dziewuszki.... ale przynajmniej mam juz propozycje... i zaczynam sie z nia oswajac... Maja :-)

agugucha swietny wybor z tym imieniem;-). Ja mam tak na drugie:tak::-D Bardzo mi sie podoba. Zawsze to imie kojarzylo mi sie z usmiechem na twarzy i pogoda ducha. Moze przez to, ze Pszczolka Maja byla taka pogodna:-)
 
Ja jestem tak przekonna , ze to bedzie chlopak , ze nie moge wymysli zadnego imienia dla dziewczynki poprostu jak pomysle , ze w brzuszku mam dziewczynke to mnie tak dziwnie odrzuca nie ze wstretu , tylko taka mysl jak mogr Lukasa traktowac jak dziewczynke.
 
A ja przejrzałam ostatnio imiona dla chłopców i dziewczynek i powybierałam. Dla chłopca niezmiennie zostaje Jaś. I kropka. Podoba mi się jeszcze Adaś ale Jaś wpadł mojemu M w oko i zostaje. A co do dziewczynki... M stwierdził że musi być chłopak bo nie zgadzamy się na żadne imię:-D
A mi się podoba: Lena, Hania, Marta, Marysia, Agatka.
A jemu żadne:baffled:
oj lepiej żeby było chlopak, mam nadzieję, że w środę będę coś wiedzieć, będę tak długo siedzieć u gienia aż coś zobaczy;):cool2:
 
A ja przejrzałam ostatnio imiona dla chłopców i dziewczynek i powybierałam. Dla chłopca niezmiennie zostaje Jaś. I kropka. Podoba mi się jeszcze Adaś ale Jaś wpadł mojemu M w oko i zostaje.


oo to tak jak u nas:-)Jaś i kropka.:tak: Z reszta 2 imie dostanie po tatusiu to bedzie Jan Paweł:tak: a dziewuszka miała byc Małgosia, ale wczoraj mnie natchneło i na to chwile bedzie Agatka:-) ale ciekawe ile razy pomysł mi sie zmieni:-D
 
Mi sie podoba. U nas tez konflikt z chlopcem ja chce Aleksander a moj T Antek:-D Co do dziewczynki zgodni jestesmy Nadia bedzie:-)
Nikki te linki sa na pierwszej stronie "przydatnych linkow"
 
Ostatnia edycja:
Ja cały czas walczę z T. o tą Jessicę, ja się napaliłam, że jak będzie dziewczynka to Lea, albo Mia, kurcze muszę użyć chyba siły jak mu po dobroci nie wytłumaczę ;-):-p
 
reklama
Do góry