reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

sylwia Mikolaj przesliczne imie :-) ja wogole jestem zakochana w meskich imionach na litere M...

kacha walcz o imie Mia jest poprostu przepiekneeeeee :)
 
reklama
a my oprócz Adasia i Marysi..które są dość typowymi i "grzecznymi" imionami wymyśliliśmy jeszcze Igor i Lenka,żeby mieć też tą bardziej hardcorową wersje :-D. Teraz D nie chce słyszeć ani o Adasiu,ani o Marysi :-) a jak dziś powiedzialam kuzynce,ze dziewczynke nazwiemy Lena to powiedziała "Ty głupia jesteś.. teraz co druga kobieta tak nazywa lub bedzie nazywac swoje dziecko" . Trudno. Najwyżej będzie 10 dziewczynek z tym samym imieniem w przedszkolu :) Moja przynajmniej nazwisko bedzie miała oryginalne. P.S.Tak,Mikołaj śliczne imie ;-) mi się Mikołaje miło kojarzą- z prezentami :-D ale i zdrobnienia są spoko: Mikuś,Miko,Miki :)
 
Kaja 10]mój przyszły mąż to Cezary.
Ja wołam Cezek, wiekszość osób Czarek a jego tata Cezar. Ale zdarza sie ze mówię tak pieszczotliwie Czaruś
 
a my oprócz Adasia i Marysi..które są dość typowymi i "grzecznymi" imionami wymyśliliśmy jeszcze Igor i Lenka,żeby mieć też tą bardziej hardcorową wersje :-D. Teraz D nie chce słyszeć ani o Adasiu,ani o Marysi :-) a jak dziś powiedzialam kuzynce,ze dziewczynke nazwiemy Lena to powiedziała "Ty głupia jesteś.. teraz co druga kobieta tak nazywa lub bedzie nazywac swoje dziecko" . Trudno. Najwyżej będzie 10 dziewczynek z tym samym imieniem w przedszkolu :) Moja przynajmniej nazwisko bedzie miała oryginalne. P.S.Tak,Mikołaj śliczne imie ;-) mi się Mikołaje miło kojarzą- z prezentami :-D ale i zdrobnienia są spoko: Mikuś,Miko,Miki :)
Wcale imię Lena nie jest takie popularne... Najwięcej jest Julek i jeszcze długo tak będzie, a za nimi Amelie, Wiktorie i Nadie...
 
Nikki,ona sama ma w planach dziewczynkę i być może chce ją nazwać Lenka -dlatego tak mi nagadała. Ale nawet gdyby to było najpopularniejsze imię świata -najważniejsze że podoba się dla mnie i mojego D. I prawdopodobnie tak będzie się nazywała nasza malutka (o ile będzie malutkĄ a nie malutkIM) :)
 
No pewnie nie chciała, żebyś tak córcię nazwała tak przed nią. A co do tego, że jest bez znaczenia, czy imię jest popularne czy nie, to się nie zgodzę, sama mam popularne bardzo imię i jak je słyszę, to się nie odwracam, bo to pewnie do kogoś innego, poza tym nie jest fajnie, jak 5 dziewczynek w klasie nazywa się tak samo, czułam się tak zupełnie niewyjątkowo...
 
moje imie w moim roczniku było bardzo popularne. ale jakoś nie miałam z tym problemu :) akurat trafiałam tak,że byłam jedyną Pauliną w klasie, a np. w III "C" było ich pięć :)
 
U mnie w każdej klasie byłły co najmniej 2 Agnieszki, ale w moim roczniku to same Anie i Agnieszki były, więc przywykłam:tak:
Natomiast mając ostatnio bratanicę przez tydzień chodziłam na plac zabaw i ciągle ale to ciągle słyszałam imiona Julka, Kubuś, Weronika, Wiktoria, Klaudia...
 
reklama
agagsm znam ten problem;) ja co prawda w klasie zawsze bylam jedyna Agnieszka, ale gdzie sie nie obroce to jakas Aga;) chyba 1/3 moich kolezanek ma tak na imie, moze sie w jakis magiczny sposob przyciagamy tym imieniem :-D
 
Do góry