reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

NIKKI no to widze że co miejsce to inne upodobanie bo u mnie nie słyszałam o takim imieniu psa a bardziej właśnie o tym Maksie:tak:hmm powiem wam nawet dla ciekawostki skąd wziełam sobie imiona :-Dz ......... tadam ...BB:-D:rofl2::-pi Alanka i Nadiusie:tak::-)bo u mnie nie ma takich imion za wiele ba nawet niesłyszałam :tak:o Alanku hmm nie wiem obiło się o uszy ale naprawde niespotkałam sie wogóle osobiście ani z tym ani z tym imieniem:tak::-)podczytywałam u tych kobitek które będą rodzić i zauważyłam właśnie te imiona i tak mi zostały z Nadią szybciej potem z Alankiem bo niemiałam pojecia jakie dać imie ale takie które nie jest za bardzo rozgłośnione tzn.za bardzo powiem hmm"oklepane":tak:tak więc ja mam imiona gdzie u mnie nie są tak znane jak inne:-)ALE KOBITKI MIEJSZA Z TYM CIESZMY SIĘ Z NASZYCH MALUSZKÓW I DLA NICH IMION:-)
 
reklama
i cale szczescie ze kazdy ma inny gust!!!
bo tak by wszystkie dzieci w klasie nazywaly sie tak samo :-D

Patrysia86 a Ty mieskzasz w jakiejs malej miejscowosci???
u nas Alan czy Franek to popularne imiona!!!
 
NIKKI no to widze że co miejsce to inne upodobanie bo u mnie nie słyszałam o takim imieniu psa a bardziej właśnie o tym Maksie:tak:hmm powiem wam nawet dla ciekawostki skąd wziełam sobie imiona :-Dz ......... tadam ...BB:-D:rofl2::-pi Alanka i Nadiusie:tak::-)bo u mnie nie ma takich imion za wiele ba nawet niesłyszałam :tak:o Alanku hmm nie wiem obiło się o uszy ale naprawde niespotkałam sie wogóle osobiście ani z tym ani z tym imieniem:tak::-)podczytywałam u tych kobitek które będą rodzić i zauważyłam właśnie te imiona i tak mi zostały z Nadią szybciej potem z Alankiem bo niemiałam pojecia jakie dać imie ale takie które nie jest za bardzo rozgłośnione tzn.za bardzo powiem hmm"oklepane":tak:tak więc ja mam imiona gdzie u mnie nie są tak znane jak inne:-)ALE KOBITKI MIEJSZA Z TYM CIESZMY SIĘ Z NASZYCH MALUSZKÓW I DLA NICH IMION:-)
Dokładnie tak, Patrysiu, w niektórych rejonach dane imiona są bardziej popularne, w innych mniej. U nas Nadii masa, Alan też często się słyszy. Każda z nas chce najładniejsze imię dla swojego dziecka i to jest oczywiste.
 
Z tą Afrodytą i Żytomirem to żart jakiś?! :eek: Nieźle się komuś pomieszało. Chociaż nasz profesor kiedyś opowiadał, że pewien mężczyzna się upierał, żeby dać na imię Kurtyzana:szok:. Dopiero jak mu wytłumaczyli, że dziecka nie można tak krzywdzić, dał spokój.

My pewnie damy jakieś polskie, tradycyjne imię. Na razie mieszkamy w UK, ale nie chcę tu zostać na stałe:no:. Dla mnie to tylko przystanek ze względu na pracę męża. Pomysłów konretnych na razie brak - chociaż podobają mi się Franciszek (dyskusja była wcześniej nad tym imieniem ;-)), Adam, Wojciech i Filip, a moi chłopcy upierają się przy Tadeusz - po dziadku, ja przekonania nie mam, chociaż teścia bardzo szanuję i lubię. Dla dziewczynki jeszcze gorzej będzie mi zdecydować, ale podoba mi się Anna i Karolina. Wcześniej jeszcze Julia, ale teraz jest bardzo dużo Juleczek.;-)
 
Z tą Afrodytą i Żytomirem to żart jakiś?! :eek: Nieźle się komuś pomieszało. Chociaż nasz profesor kiedyś opowiadał, że pewien mężczyzna się upierał, żeby dać na imię Kurtyzana:szok:. Dopiero jak mu wytłumaczyli, że dziecka nie można tak krzywdzić, dał spokój.

My pewnie damy jakieś polskie, tradycyjne imię. Na razie mieszkamy w UK, ale nie chcę tu zostać na stałe:no:. Dla mnie to tylko przystanek ze względu na pracę męża. Pomysłów konretnych na razie brak - chociaż podobają mi się Franciszek (dyskusja była wcześniej nad tym imieniem ;-)), Adam, Wojciech i Filip, a moi chłopcy upierają się przy Tadeusz - po dziadku, ja przekonania nie mam, chociaż teścia bardzo szanuję i lubię. Dla dziewczynki jeszcze gorzej będzie mi zdecydować, ale podoba mi się Anna i Karolina. Wcześniej jeszcze Julia, ale teraz jest bardzo dużo Juleczek.;-)

Kurtyzana-jestem w szoku, ale chyba w urzędzie by nie zarejestrowali...:szok:

Julcia faktycznie we wszystkich rankingach najpopularniejszych imion prowadzi...:tak:
 
No właśnie nie zarejestrowali i musieli człowieka uświadamiać. Tak nam w każdym razie tłumaczył profesor. Czy historia prawdziwa - nie wiem. On ją powtarzał każdemu rocznikowi.
 
reklama
a ja chyba będę musiała zrezygnować z Natalii... moja sister chce dać takie imię swojej wczoraj narodzonej córeczce... a ja nie bardzo chciałabym, aby się dublowały...:-(


no to szukamy na nowo;-):sorry:ja dlatego nie mówiłam nikomu oprucz wam o imionach bo jednak bałam się że ktoś podchwyci:tak:
 
Do góry