reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Ja cisnę na Helenkę stary na Tośkę ;) Zobaczymy kto w domu rządzi ;) W sumie jest mi w wszystko jedno byleby zdrowa była ;) Takie zacne i godne imię Helena. Piękna, jak Bohnam Carteri zdrobnić można ładnie a mój dziamga, że jak dla starej baby. Bo Antonina to niby takie nowoczesne. I co tu zrobić, co tu zrobić...
 
reklama
Ja zaczynam sie tak stresowac Małą, że nawet Dżesikę przez Dż bym łyknęła gdyby mi ktos obiecal ze bedzie zdrowiuteńka ;) Tosia jest ok ;) Jest nie?

Z pełnym szacunkiem dla wszystkich Dżesik ;D
 
O ja też bym wybrała inne ;) Hankę np ale w najbliższej rodzinie są dwie ;) Albo Julkę - ale ostatnio rozmawiałam z kolegą, który mówił że miał cztery małe pacjentki - 4 Julki ;) i tak moje dwa ulubione odpadły ;)Nie jestem zakochana ani w Helenie ani w Tosi ale jakoś musi się nazywać;)
Z chłopakiem byłoby łatwiej - postanowiony był Mateusz i koniec a tu dziewuszka ;)
 
Mi sie Tosia podoba :) u nas dalej pozostalo Fabian i raczej napewno juz nie zmienimy chyba ze mi cos odbije :) no ale musze przyznac ze to imie jest z nami odkad lekarz powiedzial ze chlopczyk :) no ok bylo jeszcze Louis ale maz sie sprzeciwil....byla walka przez pare dni i pozostal Fabianek
 
Tosia to super imię:) gdyby nie to, że P. się nie podoba (ale on dziwny jest:p:p i na niego nie zwracam uwagi:p:p) to nasza córka też by tak miała na imię:)
 
reklama
U mnie też miała być Tosia ale się A. za bardzo nie podobało:-D.Więc jak będzie dziewczynka to będzie Maja Antonina:-).I wilk syty i owca cała-czy jakoś tak:-).
 
Do góry