reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Ja mam niby mało psie imię a jednak...Pies mojego B. jak zaczęliśmy się spotykać nazywał się Dora. Zaraz na samym początku wpadł do mnie i usłyszał jak moja mama woła do mnie Dorka - tak jak ona na psa:-D Biedny przez miesiąc nie chciał mi powiedzieć jak jego pies ma na imię tylko wołał jakoś tak bezimiennie. w końcu wyszło na jaw. On przerażony, że się obrażę a ja się popłakałam ze śmiechu:-D
Ahh, ale kiedy to było.... Ja miałam 16 on 17 lat...

A co do dzidzi - u nas na razie stanęło na Tomku (Szymon i Tomasz) Tak jakoś sz sz
 
reklama
Co do Szymków podoba mi się ale jak powiedziałam o tym P. powiedział że nie bo mu się z sąsiadem którego nie lubi kojarzy.. i weź tu człowieku wybieraj imiona jak większość obojgu nam źle sie kojarzy..
 
Śliczne wybieracie imiona, ale pewnie łatwiej jak zna się płeć:).My chcemy niespodziankę mieć więc mieliśmy podwójną burzę mózgów, żeby wybrać imię dla dziewczynki i dla chłopca. Dla chłopca imię wybrał tatuś- będzie Piotruś, a dla dziewczynki mamusia, czyli ja- i będzie Maja.Czekamy do stycznia to się dowiemy.
 
Alka- co do ubranek to cieszę się, że teraz jest tak ogromny wybór że można kupić ciuszki bez określania płci:)I kupuję różne rzeczy lub się rozglądam za wszystkimi kolorkami poza różem:)
 
co do imienia Maks :-) to ja tak mówię do brzusia :) bo mój synuś będzie miał na imię Maksymilian :-D bardzo spodobało nam się to imię :) setki razy przeglądaliśmy księgę imion i na "M" to najładniejsze jak dla nas :D
 
reklama
Że nie chcemy znać płci dzidzi, zdecydowaliśmy oboje z A. ale nie myślałam, że będziemy w mniejszości:-D. Wszyscy się dziwią, że nie chcemy wiedzieć czy będzie dziewczynka czy chłopiec. Jak już im to mówię, to robią zdziwioną minę i dodają-najważniejsze, żeby było zdrowe.Strasznie mnie to śmieszy:).Czy mamy, które nie chcą znać płci maleństwa, tak jak my, też się z czymś takim spotykają?
 
Do góry