reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Alka mi też bardzo podoba się Adaś.. i chyba brzmienie imienia jest ważniejsze niż to kiedy ma imieniny i czy dostanie jeden większy czy dwa prezenty.. Zresztą jak będziecie chcieli to może Mały odbierać prezenty imieninowe do południa a wieczorem te Bożo Narodzeniowe. Tak jest w przypadku mojej matki chrzestnej, ma na imię Ewa;)

A my naszego Synka ochrzcimy Dawid;) Tatus wymyślił a Mamusi się spodobało;) i jeżeli nic co do płci maleństwa hehe się nie zmieni to tak już zostanie
 
reklama
Ja będę miała raczej chłopca.. Myślałam o imeniu Alan, podoba mi się też Fabian a moj mąż chce Franka. Sama jeszcze nie wiem czy do stycznia się nic nie zmieni...Ciężko wybrać imię
 
Mi się wydawało że decyzja prosta i już podjęta.. miał być Radek albo Michał teraz już mi się to przestało podobać.. coś czuje że to będzie WIELKI problem..
 
Mi się wydawało że decyzja prosta i już podjęta.. miał być Radek albo Michał teraz już mi się to przestało podobać.. coś czuje że to będzie WIELKI problem..
Czasem pomysł przychodzi dopiero jak się kilka dni dzidzię obserwuje. Jedno imię pasuje a inne nie...
Moja kuzynka była pewna na 150%, że będzie miała Wiktorka, a po dwóch dniach od porodu i patrzenia na Malucha powiedziała przecież to nie Wiktor tylko Paweł:-) A jej mąż "chyba masz rację"
 
Czasem pomysł przychodzi dopiero jak się kilka dni dzidzię obserwuje. Jedno imię pasuje a inne nie...
Moja kuzynka była pewna na 150%, że będzie miała Wiktorka, a po dwóch dniach od porodu i patrzenia na Malucha powiedziała przecież to nie Wiktor tylko Paweł:-) A jej mąż "chyba masz rację"
mnie dziś naszło na Mateuszka, napisałam sms'a do mężulka co o tym sądzi i mogłam się spodziewać że odpisze "dobrze trzeba nad tym pomyśleć" ;-) ale tak masz rację Dorota że najlepiej wybrać obserwując dziecko ;) Ja jedno wiem, że na drugie będzie Stanisław po moim dziadku
 
reklama
a ja muszę imię mieć wybrane od razu przy narodzinach. bo tu przy porodzie dziecko opisują z imienia i nazwiska, a nie ze syn czy córka takiej i takiej matki. i tu szpital wysyła do merostwa wniosek o stworzenia aktu urodzenia. wiec szpital sie domaga teraz i natychmiast :) wiedzieć jak dziecko ma na imię.
ale rozumiem rozterki. ja juz pisałam ze Marcelek miał tez mieć inaczej na imię. tak ok 8 miesiąca mi sie odmieniło.
nie ma co sie stresować. imię przyjdzie samo. jak sie jakieś wam przestaje podobać to zostawcie to. przecież nie musicie zwracać sie do maluszków w konkretnym imieniu, one i tak czuja ze do nich mówicie.

Michał bardzo ładne imię. a Tomasz to już w ogóle moje prze ukochane.
 
Do góry