reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Ja mam w sumie dylemat, jeśli chodzi o imię.
Jeżeli dziewuszka to Emilka lub Hania, jeżeli chłopiec... no właśnie :) Zmienia mi się jak w kalejdoskopie, co tydzień coś innego - w tym tygodniu przewaga Antosia :)
 
Witam, wszystkie mamuski. U nas od poczatku miała być dziewczynka i rodzeństwo wybrało dla niej imiona Lilianka,Rozalia, Marcelina i jeszcze Michalina. Ale ostatnie USG nas troszkę zdziwilo ponieważ coś wyroslo miedzy nogami naszej dziewczynki :) i teraz konsternacja i szybkie wymyślanie imion: po tatusiu Maciuś, jest jeszcze Ksawery i ostatnio Tytus. Jednak ostatecznej wersji jeszcze nie ma.
 
Mnie się podobają imiona retro :)
Ksawery jakoś mi nie przypada do gustu, DARCIA z tej trójki propozycji to chyba klasyczne po tatusiu najładniejsze, ale wybór oczywiście Wasz, bo ile ludzi tyle gustów :)

Ja na synka zrobiłam toplistę i wyszło mi tak: 1.Antoni, 2.Franciszek, 3.Stanisław.
Znajomi śmieją się, że lepiej dla dziecka by było dziewczynką, bo mniej je skrzywdzę :D
Ale przecież Antoś, Franek, Staś... brzmią słodko ;-)
 
My się zastanawialiśmy między Frankiem, a Adasiem... Problem w tym, że mi bardzo się nie podoba Franciszek... Zdecydowaliśmy się zatem na Adam... Jednak nie chcieliśmy, by miał imieniny w wigilię - sprawdziłam w necie i okazało się, że Adam obchodzi też imieniny w lutym, kwietniu, maju, lipcu i wrześniu... Jednak w żadnym kalendarzu nie znajduję innych poza 24.12 ... i znów problem, bo nie chcemy tego krzywdzić dziecka, by imieniny miał w Wigilię... echhhh dylematów część dalsza :)
 
reklama
Alka znam ból wigilijnych imieninowców, bo ja jestem Ewa i właściwie mi nikt praktycznie nie składa życzeń z okazji imienin - zwyczajnie giną w szale świątecznym :)
 
Do góry