reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
U nas będzie Mikołaj, bo ładnie się komponuje z Mateuszem, zresztą to był nasz drugi wybór przy Matim. Dzieweczka byłaby Natalką:-)

Czytając o Gniewku... Teść mojego brata ma zamiłowanie do imion staropolskich. Jego córka z pierwszego małżeństwa ma na imię Radochna. Żona mojego brata to na szczęście Gosia, ale na drugie Śmiechna. Gdyby miał syna pewnie byłby to Dziewogrzmot:-)
 
Ostatnia edycja:
myszka ale się uśmiałam :)

mój M. wszoraj rzucił propozycję Daniel - niby nie jest złe... ale mi wciąż chodzi po głowie Miłosz na co M. się kategorycznie nie zgadza
 
myszka ja takze sie usmialam ale jestem pelna podziwu dla tescia twojego brata(chyba nic nie pomylilam)
ja najchetniej mojej niuni dalabylam na imie lena albo julia ale umowilismy sie z K. ze jak dziewczynka to on wybierze a jak chlopiec to ja no i on wybral emilia i juz sie nie sprzeciwiam:-)
 
Tak, gość jest przesympatyczny, ale naprawdę dobrze że mama Gosi nie pozwoliła dać jej jakiegoś odjechanego imienia. No jakby Wam się ktoś przedstawił Cześć, Smiechna jestem:-)
 
Fajne te staropolskie imiona :-D A ja kiedys dorwalam w kalendarzu imiona: Jaropelek i Swietopelek (sorry, nie mam polskich literek!)
Alka-Milosz jest ok, jeszcze masz troszke czasu zeby przekonac meza ;-)
 
reklama
Do góry