reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

ja zam Irminę co ma brata Lubomira. i jeszcze jednego brata ma o ciekawym imieniu le nie pamiętam jakim.
ale ja lubię taki imiona.
a Miłosz bardzo ładnie. u nas w rodzinie jest Miłoszek.
Mami no ja bym nigdy nie poszła na taki układ. ja muszę wszystko kontrolować :) a juz imię dla dziecka pozostawić tylko dla mego M? to u mnie by nie przeszło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Początkowo 'czułam się' na chłopca więc wybraliśmy imię Filip, ale już w 17tc okazało się, że będzie córeczka i będzie miała na imię Julia :-)
 
reklama
U nas w mocy pozostaje Remigiusz :) Chyba, że nam zrobi niespodziankę i urodzi sie dziewczynką - wtedy będzie Dominika. Najbardziej to bym chciała Maję, ale mamy jedną taką malutką w bardzo bliskiej rodzinie, więc by nie przeszło.
 
Do góry