reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

No ale Gniewko tez się ostatnio pojawił w serialu:-) - Przepis na życie (jedyne co oglądam w telewizji poza teleexpresem) I też reagowali na imię "ło Jezusie"
A w klasie miałam i Marysię i Jasia:-)
 
reklama
podobno o gustach się nie dyskutuje,ale Gniewko...jeśli komuś się podoba to ok :) u nas będzie pewnie zwyczajnie, Maciek.
 
No właśnie. O gustach się nie dyskutuje :) Grunt to żeby dziecku krzywdy nie zrobić. Ale z drugiej strony nie potrzebne jest wcale żadne wymyślne imię, żeby dzieciaki żyć nie dawały :) Ja do dziś pamiętam wszystkie rymy i wierszyki do "Ewka" :/
Na Polę u mnie też wszyscy reagowali że ble, włącznie z moim mężem z resztą, który rodzinę podpuszczał przeciwko mnie ;). Ale jak tylko okazało się że w brzuchu siedzi girl, to nikt już o niej inaczej nie mówi jak "Pola" :)
 
To u mnie w rodzinie, moja siostra cioteczna nazwała synka Iwo:) Oczywiście było to szeroko komentowane, że tak dziwnie i wogóle, że to do dziecka nie pasuje itd. teraz mały ma 3 latka i wołają na niego Iwuś:) Jak usłyszeli, że u nas będzie Zuzanka to się pytali " a czemu tak zwyczajnie":-)
 
reklama
z naszej Zuzanki zrobiła się Kinga i Natalia :-D tata chce Kinga, a ja bardziej Natalka.
Co myślicie o: Kinga ? wtedy nasza trójeczka miała by takie same inicjały bo na K, tak sobie tata Krzyś obmyślił ;-) aaa... i nasz kocurek też na K bo Kiro :-D
 
Do góry